Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire kell figyelni új alaplap...

Mire kell figyelni új alaplap vételnél?

Figyelt kérdés

Van egy telefonom, ami feladta a szolgálatot, újraindul, befagy...stb

Volt szervízben, azt mondták, hogy alaplap elszált valószínűleg a töltés közbeni használattól(Én ilyenre nem emlékszem, h lett volna, de nem ez a lényeg).Mondom oké, akkor majd én kicserélem. A kérdés az volna, hogy mire kell figyelni? Pl: sim free...stb


Egyébként a telefon: Galaxy A50


2022. jan. 21. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem konkrétan a kérdésre válaszolok, de nem szabad töltés közben használni? :O Minden telefonomat használtam töltés közben, de soha nem volt baja egyiknek sem.
2022. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"alaplap elszált valószínűleg a töltés közbeni használattól"

Ez erősen kamunak hangzik, én csinálnék egy gyári beállítások visszaállítását, mielőtt bármit is vennék.

2022. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Én sem tudok ilyenről, én is használtam az összes telefonomat így...ennek épp nem tetszet, a többinek semmi baja nem lett

2. válaszoló: A telefon befagy a logónál vagy be sem kapcsol...először csak simán lefagyogatott,újraindítás után ment minden jól...utána elkezdett befagyni bekapcsolás közben a logónál, de nagynehezen továbbment...mostmár mindig befagy a logónál és ennyi...


Egyébként azt mondták, hogy túlmelegedés miatt, aminek az oka valószínűleg a töltés közbeni használat, de nem mondták biztosra, ez csak egy tipp volt

2022. jan. 21. 23:30
 4/5 Zzzoli ***** válasza:

Esélyes a BGA hiba is, mielőtt kicseréled az alaplapot benne keress olyan ismerőst akinek van forrólevegős forrasztója és melegítsétek át a BGA tokozású integrált áramköröket.

Alaplapot sem lesz könnyű bele szerezni olyan áron hogy megérje, ha valakinek van egy törött, csak azt meg nem szívesen adják el, mert rajta van a sok privát anyag.

2022. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, ez a melegítés csak ideiglenes megoldás, nem?

Egyébként olcsón hozzá tudnák jutni egy másik(szintén használt) alaplaphoz, ezért érdekel, hogy mit kell figyelembe venni a megvétel előtt. A jelenleg a telefon dual sim es, új alaplapnál ezt figyelni kell? Nekem nem jelentene problémát ha csak egyet fogadna de problémát jelent valami más alakatrészek h ez megváltozna, vagy a sim free egyáltalán alaplap függő-e, ilyesmik érdekelnének


Köszi az eddigi válaszokat

2022. jan. 22. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!