Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor pasztazas, mire...

Processzor pasztazas, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Uj gephazat vettem ezert atraknek minden.Akkor mar azzal a lendulette ujrapasztaznam a gepem.Talaltam olcsobb es dragabb pasztakat is.Talaltam 1g-osat 300 ft-ert es 3g-os 1500-ert.

Nos egy gepet pasztaznek szoval melyiket erne meg jobban megvenni?Gondolom a dragabb valamivel minosegebbi de nem tudom hany gramm kell a mivelethez.Gondolom kb 1g

Erdemes a dragabbat valasztani vagy az olcsobb is teljesen jol teszi a dolgat?Gondolom ha rossz lenne nem arulnak de persze van aki mindenbol a legjobbat veszi.



2021. márc. 25. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hővezető képesség W/(mK) amelyiknél nagyobb. Általában a drágább a jobb. Arctic MX4 elég jónak számít.
2021. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
MX4 a legjobb ár\érték arányú paszta kb minden teszt szerint. Nem sokkal rosszabb mint a 2-3x annyiba kerülő felső kategóriás paszták, de sokkal jobb mint a nála olcsóbbak. Az olcsóbbakkal nem csak a teljesítmény a gond, hanem hogy hamarabb beszáradnak, akármikor mx4 el összerakott gépet takarítok mindig rácsodálkozok hogy 2-3 évvel később is ugyanolyan állaga van a pasztának mintha akkor nyomtad volna ki a tubusból.
2021. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mx2 a legjobb ár/értékű. Nem a 4. Sőt, a 2-es jobban terül, hosszabb ideig bírja (kezdőknek tehát sokkal könnyebb a használata). Egyáltalán nem ér meg 2-3 fok dupla árat!! Amíg nem K-s proci van végletekig kihajtva, addig nincs értelme az mx4-nek. Laptopban talán. De asztali fix órajeles prociknál mx2 a legjobb választás.
2021. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 milyen dupla árról beszélsz? mx2 500, mx4 meg 550\g.
2021. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy kérdés milyen proci az pontosan. Bár igazából a pasztával nyerhető pár fok leginkább csak a tuningolt, nagyon határon járatott rendszereknél számít, szóval itt nem ezen fog múlni.


Amúgy meg teszel a proci közepére egy borsónyi adagot, aztán izlés szerint vagy elhúzod kicsit egy bankkártyával, vagy a hűtőt ráteszed párszor, nem ráfogatva, csak rérakod, nyomja maga alatt szét, aztán elfordítod 180 fokkal úgy is ráteszed, így már elég szépen szétterül, látni is fogod.

2021. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
75%
4g MX2 1300 Ft 4g MX4 meg 1900 Ft. Mindegyik elég vagy 10-15 procira is. Filléreken vitatkoztok. :)
2021. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a valaszokat! Akkor kb 1 g eleg is lenne egy db ragasztasra igaz?
2021. márc. 25. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bőven.
2021. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!