Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egészen pontosan mit kell rá...

Egészen pontosan mit kell rá telepíteni az új Huawei mobilkészülékekre? És hogyan számítógéppel? Vagy szaküzletbe megcsinálják nekem ha beviszem? (termesztésen pénzért)

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy szeretnék venni lassacskán egy új mobil készüléket.

De én maradni akarok a Huawei vonalon mert nekem ez nagyon bejött.

Úgy halottam, hogy újabb Huawei készülékek olyanok már, hogy rá kell telepíteni a dolgokat saját külön programot hoztak létre.


2022. jan. 23. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ezt már előtelepítve értékesítik az üzletben, illetve nyilván úgy adják el, hogy használatra kész. Minden, amit esetleg pluszban akarsz - Clearplex törésgátló fólia, kiterjesztett garancia, stb. - azért viszont külön fizetni kell.
2022. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Huawei app galery áruházból lehet letölteni mindent!


Google nem engedi, mert kémkednek. Kémprogi van ezeken a telókon! Letiltották

2022. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alapban is rajta vannak a főbb programok a telefonon, de ugye a google támogatottság tud hiányozni az embernek, így szerintem te arra gondolsz, hogy mivel az új Huawei telefonoknak nincs ez, így milyen trükkel lehet mégis Play áruházat, és az ottani programokat használni?

például így:

https://www.youtube.com/watch?v=N0hKv5G2KA4&t=448s

2022. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A GMS-t - nyilván nem a szolgáltató, szerintem náluk ezt (nem vagyok benne 100%-ig biztos, de nagyon valószínű) hiába is kéred, jogilag nem tehetik - de egy telefonos szakboltban, vagy pl. MediaMarkt okospultban simán ráteszik rövid idő alatt, persze aligha ingyen, nekik fix tarifájuk, tarifarendszerük van mindenre. (S a munkadíj kifizetésével nyilván a cég bevételeit gazdagítod,gyarapítod, nem az általad adott feladatot elvégző munkavállalót illeti a munkadíj. )
2022. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

GMS -t hivatalosan sehol senki.

Nem hivatalosan lehet mókolni. De azt rendszeresen kell majd.

Nagyon nem erőltetném a helyedben. Vagy tanuld meg a neten mit hogyan kell.


Én már elhajtom vele az ismerősöket. Nem egy jött hogy abban bíztak hogy majd én rendszeresen tamagocsizom a telefonjukat ha nem megy. Ugyanis minden frissítés után megdöglik a GMS.


Ha ne muszáj nem erőltetném, de nyilván te tudod.

2022. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell lepontozni. A telefonon rajta van a Huawei App Galery szolgáltatás. Csinálni kell egy Huawei fiókot, ezután elérhetők a programok a telefonra! Olyan, mint a play áruház! Tényleg a gyártó ország kémkekése miatt nincs rajta már google!
2022. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi már meg is bukott Taiwani felhasználók telefonjain gyárilag volt kémprogram. :(
2022. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!