Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már valóban megjelent a...

Már valóban megjelent a Huawei p50 csak itt nálunk azt nem kapni?

Figyelt kérdés
Ha valóban itt nem kapni akkor mégis miért nem kerül ilyen telefon a Magyar piacra is? Mert nekem Huawei p20 prom van. De már ideje lenne váltani. És lehetőleg Huawei re szeretnék mivel volt nekem Xiaomi redmi note 5 prom és az csalódást okozott. És egyik ismerősömnek Note 9 pro van. És elvileg az is olyasmi gondokkal küzd mint a Note 5 Pro. Néha olyan lassú volt. Meg a kamerája is olyan festményes volt. Az ő telefonjaba meg szerintem még rosszabb a kamera. A Huawei telok: Huawei P7 Ascend, Huawei Y6 Prime 2018, Huawei P20 pro. Semelyik nem okozott csalódást. Bár szerintem a Samsung galaxy j4+ is jó telefon. Másrészt ha nem is akarnék váltani akkor is érdekel miért nem lehet itthon Huawei P50-et kapni? Tudom 2 éve volt valami balhéja a Huaweinek, hogy elvileg csak Kínában lehet majd megvenni. De a Huawei P40 az még utána jelent meg és azt is lehet kapni itt is. Huawei Nova 9 esetleg. Az nem jobb mint a Huawei P40 pro?

2022. jan. 19. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

"Már valóban megjelent a Huawei p50"

igen, augusztusban.


európába jan. 25-től hozzák

2022. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A "balhé" nem arról szólt, hogy csak Kínában jelentethet meg telefont a Huawei. Hanem, hogy az Amerikai cégek nem kereskedhetnek a Huawei-el. Emiatt sincsenek Google szolgáltatások a balhé óta kiadott Huawei telefonokon. Se Play áruház, se Youtube, Se Google Maps, stb. Bár az áruházon kívül nagy részük elérhető böngészőn keresztül is. Illetve az olyan játékok/alkalmazások sem feltétlen működnek, amik Google integrációt használnak (Google fiókra mentik az adatokat, stb.). Szóval alkalmazásokat vagy a Huawei saját áruházában, az AppGallery-ben tudsz telepíteni, vagy böngészőbe rákeresel az adott alkalmazás telepítőjére (apk) és az vagy működik, vagy nem.


Egyébként a Nova 9 csak annyiban jobb, hogy 120Hz-es a kijelzője (P40 Pronak "csak" 90Hz), illetve gyorsabban töltődik a telefon. Ellenben a P40 Pronak nagyobb a felbontása, jobb a kamerája (van benne optikai képstabilizátor, ami ellensúlyozza a kezed remegését/mozgását), van benne infra, van benne vezetéknélküli töltés és más eszközt is tud vezeték nélkül tölteni (pl bt fülhallgató, már ami támogatja a vezetéknélküli töltést), IP68-as vízállósággal rendelkezik. Nem hiába kerül 2x annyiba, mint a Nova 9

2022. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mégis a Huawei új teloi mit használnak play áruház helyet? És a böngészők, Google fiók helyet? Mert pl ha megnyitok egy youtube videót pl operábol akkor az sosincs olyan jó minőségű. Mintha sima youtube nyitnam meg. Na meg onnan a YouTube csatornámra feltett videóim láthatóságát sem tudom átállítani. Legalábbis Huawei P20 Pron.
2022. jan. 19. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
AppGallery van a Play áruház helyett. Talán még a P20 Pro-n is rajta van pluszban, szóval megnézheted milyen alkalmazások vannak fent rajta, amiket te használsz. Böngészőben beléphetsz a Google fiókodba, mert ott nem magát a szolgáltatást használod, hanem csak a fiókodba kell bejelentkezned. Youtube-ból van egy "hackelt" Youtube, Youtube Vanced néven, ez használható Huaweien és reklámokat sem kell benne nézned. De ezt külön kell letöltened, nincs az AppGallery-ben.
2022. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A helyedben néznék egy itthon is kapható HONOR telefont, ami még félig Huawei ugye ;) és van rajta továbbra is Google. keress rá: Honor 50 5G
2022. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igaz, a Huawei még 2020 novemberében eladta a Honort, így azokon elérhető minden
2022. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!