Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Játékra és fényképezésre,...

Játékra és fényképezésre, videozásra, illetve alap tevékenységekre melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

A fenykepezest es videozast ugy ertem, hogy gyakran csinalok magamrol is kepet. Na meg mindig kirandulunk es olyankor is lovok sok kepet es neha megy video is. És a jelenlegi telefonom Iphone 6 Plus nem eppen a legjobb minosegu kepeket lovi. Foleg az elolapi kamera. Na meg egyebkent is ritkan de akkor olyanlassu, hogy az en 150 kg-s unokabattyam is hamarabb lefutja a maratont. Pedig az az elso nagy iphone az Iphone 7 csak egy generacioval ujabb. Es haveromnak az van es erdekes az ios 15-on is sokkal jobban megy. Mint ez ios 12-ön. Ez amikor nem lassu akkor is az iphone 7 olyan gyorsan léptetthető a menu. Ennel a telonal meg ezt sem neveznem gyorsnak. Inkabb atlagos. De regen mikor kijott eleg gyors volt. Az Iphone 6S is eszrevehetoen gyorsabb mmindenben. Szinte meg sem akad. Pedig az ennek csak a kicsit gyorsitott valtozata. Es ami gaz, hogy a 2016-os iPhone SE. Erdekes az Ipad AIR 2-mbe. Is ugyanaz a proci van. De sokkal gyorsabb. De jatekra nem jo egyik sem, illetve normalis kep keszitesere sem.

Ami kozott most vaccilalok:

Iphone X 256gb [105k használtan. Elvileg csereltek benne egyszer az aksit. Es jelenleg 85%-os aksi van benne]

Xiaomi 11 Lite 5G NE (ujonnan szinten ugyanennyiert)

Samsung Galaxy M52 5G

OPPO Reno4 5G

realme GT Master 5G 256GB 8GB RAM

Kozuluk melyiket eri megvenni? Azt is hozza szeretnem tenni, hogy destex vr-al fogok jatszani es ha lehet akkor 120+ fps a cél.



2022. jan. 25. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél Samsung Galaxy A52S-t. Árban ott van kb minosegben kozepkategorias. iPhone-t vehetsz ra van optimalizalva a game de azzal sokkal tobbet fogsz szenvedni mint egy androidos telefonnal
2022. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
ha android akkor mindenképp samsung
2022. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

iPhone-nal semmit sem fog szenvedni.

Nekem 6s 128gb van. Tudom elavult, illetve az ios16-ot nem kapja meg, de sebaj. Fürge kis telefon a maga 6 évével.

Brutálisan jól van ráoptimalizálva a rendszer, illetve minden nekem szükséges app fut rajta akadásmentesen. Kamerája jónak mondható, szebb képet csinál, mint barátnőm huawei p40 lite-ja.

Hangzásilag is szép.

Edddig 3x akku csere volt, illetve 1x kijelző.

Bátran mondhatom, hogy az iPhoneok bírják a sarat.


Csak hogy ne apple párti legyek:

Szerintem az Xiaomi telefonok elég jók, bár egyes telefonokon a b@zinagy felirat nem jön be

Illetve az sem tetszik, ha 100 kamera van rajta, legyen 2 normális, ami tudja a dolgát, nem kell makro meg éjszakai, meg etc

Ár-érték arányban jó telókat csinál az X, de majd az okosabb telefonosok megmondják, melyik a jobb.

2022. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt mondja bírják a sarat 3 akku cserével XD

Volt iPhone-om mindig szoptam vele. Fagyban meghal túl melegben meghal az akksik sz.rok kb minden fizetos benne.

De hogy ne csak iPhone utalo legyek nyilvan jo a butitott rendszere mivel minden ra van optimalizalva es ha nagyon vigyazol ra akkor talan kibir 2 evet.

2022. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha már arról van szó hogy melyik telefon bírja a sarat akkor Huawei például nagyon jó telefonokat gyárt

hihetetlen amiker nálam kibírtak huasei telefonok


xiaomi nekem nem volt, de családban van több is, azok törnek mint a ropi, székről leesik és lehet rendelni az új kijelzőt


samsung nekem utoljára még S3 volt, 3 évet használtam probléma nélkül.

most nemrég váltottam vissza samsungra, a maiakkal még nincs tapasztalatom törés szempontból


iphonoknak hibája a gyárilag kicsi akksi ami játéknál nem éppen jó

2022. jan. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hiába “kicsi “ az akksi,ha jól van optimizálva.Legjobb chip jelenleg iphone-ban van.(mint mindig) alkalmas nagyon is játekra.
2022. jan. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Megsuggom neked a Samsung gyartja az iPhonokba a chippet XD
2022. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
A kijelzőt te idiota “XD”
2022. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az i6 Plus az iphone tortenelem legrosszabb teloja. Mar megjelenesekor is lassu volt. Az 1 GB ram keves a FHD felbontashoz.


A52s-t vegyel.

2022. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pedig sokan dicsérték és dicsérik is azt a szériát a mai napig is, hogy még mindig milyen gyors. Akár ios 11-en is. Ami eléggé bugos rendszer volt. Tudtommal az X nem nagyon bírta ezt a rendszert amikor alapból ezzel jelent meg. Na meg annak idején nagyon sokan megvettek azt a telot. Tehát ez új volt. Azonban a lényeg az, hogy nekem már eléggé lassú. Bár olyat is hallottam, hogy a Samsung galaxy S5/S6 Sony xperia Z2/Z3. És még pár androidos készülék jobb volt nála. De a 6S akkor is megverte mindet.
2022. jan. 29. 05:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!