Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire figyeljek az interjún?

Mire figyeljek az interjún?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy okostelefonokat forgalmazó és szerviző cégnél dolgozni. Értékesítői és tanácsadói pozíciót pályáztam meg. Szóval a vásárlókkal lenne a legtöbb kontaktom. Be is hívtak interjúra, de nagyon izgulok. Mire figyeljek leginkább? Milyen ismereteket bővítsek vagy tegyek napirendre addig? Van hasonló tapasztalatotok, esetleg tanácsotok? Milyen kérdésekre számíthatok? Mi az, amit ők figyelni fognak rajtam? Egyébként kb. velemkorú (30 év), fiatalos meg vidám a csapat.

ápr. 26. 10:00
 1/5 A kérdező kommentje:
*szervizelő
ápr. 26. 10:00
 2/5 anonim válasza:
61%
én felkészülés nélkül is oda mennék. aztán mondanám, hogy jónapot az állásra jelentkezem, jók a kommunikációs képességeim igen, és akkor ők meg mondanák hogy szuper akkor holnap reggel 8kor kezdhet is ha magának is megfelel, én meg erre mondanám, hogy nem köszönöm, de majd szólok ha érdekel!
ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sok embert behívtak, én pedig nagyon szeretném ezt az állást... Nem szándékszom elkomolytalankodni.
ápr. 26. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Telefongenerációkat évjáratokat csati típusokat, töltési fajtákat nem ártana átnézni!

Meg a típushibákat, népszerűséget se.

ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Frp megkerülő módszereket szoftvereket sem árt ismerni...
ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!