Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi beállítani a...

Anonimkrd kérdése:

Miért nem engedi beállítani a Google asszisztenst?

Figyelt kérdés

A telefon már angolra lett állítva, ahol csak tudtam megadtam minden engedélyt, mégis mikor rá akarok menni hogy bekapcsoljam a "hey Google"-t kétszer mondom hogy ők Google majd hey Google, ki is írja hogy sikerült a beállítás aztan parmasodorccel később már megint be kell kapcsolni mert nem működik, és azt írja ki van kapcsolva.

Ma már végig csináltam és beszéltem ezt vagy hatszor de mindig ugyanúgy ki van kapcsolva



2022. jan. 26. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék .

2022. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja a telefont nem csak nyelvezetét kell átállítani hanem mindent angolra .
2022. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, mindent megcsináltam amit a support írt, valami bug lehetett mert ma megpróbáltam el elsőre engedte pedig semmit sem állítottam
2022. jan. 27. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!