Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az fl...

Miért nem működik az fl studio mobile?

Figyelt kérdés
Tegnap a telefonom kapott frissítést és most android 11 van rajta. Mióta ez megtörtént az fl studio mobile nem működik. Amikor el akarom indítani akkor szürke az egész képernyő és nem történik semmi. A legutóbbi verziót használom (3.6.19). Próbáltam újratelepíteni, de ez sem oldotta meg a problémát. Az egyetlen dolog ami működött az az volt hogy letöltöttem egy régebbi verziót (3.5.15 G). Ez jó, viszont én a 3.6.19-est akarom használni, ami a legutóbbi kiadása az appnak.

2022. jan. 28. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
valószínűleg a frissítés a ludas, majd javítják vagy nem. :) vagy az android verziót rakod régebbire vagy a szoftvert, ha használni akarod.
2022. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de inkább az androidot, mertha a legújabb sem amdroid 11-kompatibilis, akkor az alkalmazás régebbi verziói is értelemszerűen nem lesznek azok
2022. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem hogy egyenlőre használom a régebbi verziót. Aztán várom az újabb frissítést hátha abban kijavítják.
2022. jan. 28. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldj emailt a fl studio mobilnak
2022. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!