Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Lite és Mini alkalmazások...

A Lite és Mini alkalmazások Play Áruházon miben különböznek a normális alkalmazásoktol?

Figyelt kérdés

Ugye minden olyan dolog megtalálhato ott is amire szükségem van. Csak mert van egy Huawei P9 Lite Mini telefonom. És az már eléggé lassan nyitja meg az alkalmazásokat. Sőt néha már nagyon laggol. Mivel miui alapú Android megy benne és oda elvileg a 3gb ram is kevés. Ebbe pedig csak 2gb van és még valaki azt mondja frissítem a legujabb androidra amire lehet mert gyorsabb lesz. Persze sosem volt valami hej de gyors telo. És sajnos egyelőre legalább májusig nem tudok telefont váltani mert most szorít a gatya. Sajnos csak bongeszoknel találtam mini verziót illetve Facebook messenger lite. Snapchat, Instagram, YouTube, Tiktokbol nincs ilyen kevesebb rendszerigenyu alkalmazás. Mert én inkább instat és yt-t használok. Mennyivel fognak jobban futni ezek az alkalmazások?

Májusban 100-120 ezer forint körül milyen telefont vegyek majd?

Androidos és ios is játszik. Csak lehetőleg jó kamerái legyenek. Szép kijelzoje legyen és ne nagyon forduljon elő olyan, hogy gondolkodik. Akár fél percig is. Mert a jelenlegi telom az már akkor is ezt csinálta mikor megvettem.



2022. jan. 28. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem található meg bennük minden funkció ami a normális appban megvan. Arra jók, hogy kipróbáld az appot és ha megkedveled akkor megveszed a teljes appot.
2022. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A Lite verziók azok nagyon lebutított alkalmazások, amiket a gyengébb telefonokhoz készítettek.

YouTube-ból van lite verzió, csak az nem hivatalos, és nincs fent a Google Play áruházban.

Keress rá a googleban arra, hogy New Pipe.

2022. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És most látom, hogy van olyan, hogy beta meg beta mini böngésző azok is erre szolgálnak?
2022. jan. 29. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!