Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne két kérdésem: 1,az hogy...

Lenne két kérdésem: 1,az hogy a szüleim le tiltják a wifim , egy alkalmazással, és azt én hogy tudnám, megoldani hogy ne lehessen? 2, a telefon mac címét le lehet tiltani, és igaz hogy a wifi mac címét nemlehet?

Figyelt kérdés

#telefon #letiltás #szülő #wifi #Mac- cím #Wifi mac címe
2022. jan. 29. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy??

Ez nem valami értelmes kérdés. Mármint olyan szempontból, hogy fogalmam sincs mire gondolsz. Le tudnád írni konkrétabban a dolgot??

2022. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"1,az hogy a szüleim le tiltják a wifim , egy alkalmazással, és azt én hogy tudnám, megoldani hogy ne lehessen?"

Valószínűleg nem alkalmazással, hanem feketelistára teszik a telefonod a router konfigurációs oldalán.

Ahhoz szerintem ne nyúlj, egyébként is felhasználó, jelszó kell hozzá.


"és igaz hogy a wifi mac címét nemlehet?"

A wifinek is van MAC címe, de mégis miről tiltanád le?

2022. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjél inkább tanulni fijam☝️
2022. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. A router/modem konfigurációs oldalán tiltják le a telefonod hozzáférését, ha jól értelmezem a második kérdést, akkor a MAC cím alapján. Mivel az nem változik, így ezzel a módszerrel lehet fixen kiszűrni egy bizonyos készüléket. Ennek a módosításához be kell tudnod jelentkezni a router/modem konfig oldalára, amihez felhasználónév és jelszó kell. Ha MAC cím szűrést használnak, akkor jó eséllyel megváltoztatták az eredeti jelszót is, így nem fog tudsz belépni.


2. Igen, MAC cím alapján is le lehet tiltani egy adott készüléket. A routernek/modemnek is van ilyenje, de azt én sem értem, hogy azon mit akarnál letiltani.

2022. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Vegyél egy másik okostelefont titokba, nem kell bele kártya se előfizetes ugyis csak netezeshez kell.
2022. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5. Az nem jutott eszedbe, hogy valószínűleg jó okuk van arra, hogy letiltják a gyereket a netről? Lehet, hogy éjjel nappal a telefonon lóg, és hanyagolja az iskolát is, meg minden mást. Ne adj neki ilyen tanácsot azonnal, amikor nem ismerjük a pontos részleteket...
2022. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

#5

nem mellesleg, a szülőknek fel fog tűnni egy újabb csatlakoztatott eszköz a hálózaton.

2022. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tanned ha tanulnál készülnél az órákra és nem játszanál a neten mindig .
2022. jan. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a nyilvános wifi is tiltva van?


tele a város ingyenes wifi-vel

2022. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!