Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple és az iPhone miért...

Az Apple és az iPhone miért ekkora nagy szám?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki alma fan ... mutogatja nekem, hogy hát ez micsoda ájfón, miket tud, mert felolvassa neki a hírt hangosan. És hogy az Android az a szegények telefonja.


Azt már nem is mondtam neki, hogy amúgy az Androidról lopták össze az almás rendszer nagy részét.


Szóval lenéz mindent és mindenkit akinek androidja van.


De nézegettem a macbookokat is ... elavult több éves hardver használt autó áron. Ez komoly?


Szóval aki nagy apple van elmondana egy jó indokot, hogy tényleg miért érdemes nekem iphone-t vennem?


Mert néha tényleg elgondolkodtam rajta, hogy kipróbálom, de egyszerűen nem szeretem ha hülyének néznek. És az Apple hülyének nézi a vásárlóit.


Térítsetek meg alma fanok.


2022. jan. 30. 08:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem akár Apple-t, akár Samsungot vesz az ember, azt felvágásból veszi. Legalább a csúcskategóriás részét. Semmi szükséged rá, de mégis megveszed, hogy jampizz. Ez olyan, mint amikor 30 millióért veszel kocsit. Alapvetően értelmetlen, mert a 8 milliós is tudja ugyanazt, ami neked kell, de ugye azért a 30 millással lehet vagánykodni a világ előtt. Szóval erre nincs ilyen pro és kontra táblázat.
2022. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt androidos és ios-is

Jelenleg iPhone 6s-t használok. Brutál stabil, nem akadozik, csinál mindent, akksija kibír egy napot(este 15%-on van).


Használtam androidosból egy 2015-ös csúcsmodelt Samsung Galaxy Note 5-öt, 2022-ben már halott kb olyan lassú, pedig a 6s-sel egy idős…


Nem vagyok apple fan, de az alma tovább frissíti a telókat, és stabilabbak, ellenben egy mai androidos telefon is teljesen jól teszi a dolgát-ameddig kap frissítést és nem lesz elavult a hardvere

2022. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
18%

Az a probléma, hogy a haverod az egyik elvakult rögeszmés te meg a másik.


“ hogy amúgy az Androidról lopták össze az almás rendszer nagy részét.”


Erre valami forrás?


“ De nézegettem a macbookokat is ... elavult több éves hardver használt autó áron. Ez komoly?”


1000-2000 euróért használtautó? Max egy zsíros bordó ezerötös lada.

2022. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%

#3


Mondjuk a legerősebb Macbook Prok 4000 euró körül mozognak :D

2022. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Androidosként annyit mondanék az Apple mellett, hogy az iPhone-okban lévő processzorok a legerősebbek a mobilpiacon, ennek - és a többinek - pedig ára van. Persze tesznek is rá egy lapáttal.
2022. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
58%

4# és azért kapsz értelmes használtautót?


Egyébként most akarom cseréltetni a céges laptopomat, néztem a listát, valamirevaló lenovo thinkpad 2000-4000 közt van.

Persze van gazdaságos változat is 1000 körül, de gyanítom az nem futna évekig.

2022. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
24%
Kb mindent tud az Android is, amit az iPhone. Ez a hírfelolvasó dolog ugyanúgy megvan rajta, de egyébként meg nem tudom elképzelni azt a szituációt, amikor valaki ezt használja. Alapvetően látás sérült embereknek lett kitalálva.
2022. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
54%
7 ha így nézzük, bármely laptop + legolcsóbb “buta” telefon kombó tudja azt amit egy smartphone. Akkor minek smartphone?
2022. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Szirty ***** válasza:
68%
Alapszabály: Vallási kérdésekben nem nyitunk vitát!
2022. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
54%
8# na igen.
2022. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!