Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple és az iPhone miért...

Az Apple és az iPhone miért ekkora nagy szám?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki alma fan ... mutogatja nekem, hogy hát ez micsoda ájfón, miket tud, mert felolvassa neki a hírt hangosan. És hogy az Android az a szegények telefonja.


Azt már nem is mondtam neki, hogy amúgy az Androidról lopták össze az almás rendszer nagy részét.


Szóval lenéz mindent és mindenkit akinek androidja van.


De nézegettem a macbookokat is ... elavult több éves hardver használt autó áron. Ez komoly?


Szóval aki nagy apple van elmondana egy jó indokot, hogy tényleg miért érdemes nekem iphone-t vennem?


Mert néha tényleg elgondolkodtam rajta, hogy kipróbálom, de egyszerűen nem szeretem ha hülyének néznek. És az Apple hülyének nézi a vásárlóit.


Térítsetek meg alma fanok.


2022. jan. 30. 08:04
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
54%
15-ös szerintem akkor is oda tudna szúrni, ha a rózsaszín egyszarvúak szivárványfingjáról szólna a kérdés. :)
2022. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Szirty ***** válasza:
54%

"...szerintem ezer más dologra is lehet használni."


Az a baj az univerzális dolgokkal hogy olyanok mint az ásólapát. Se ásni, se lapátolni nem lehet vele normálisan.

2022. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
41%

Küldjek képet, hogy néz ki németeknél a normál ásó?


[link]

2022. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 Szirty ***** válasza:
62%
Milyen következtetésre kellene jutni a kép alapján?
2022. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
58%

#12 hát nekem az astra pl. Középkategória. Haverom már 10 éve németeknél is 5000 felett vett (már pintosan nem tudom, de 6000-7000 közt is lehetett) egy pár éves jó bőrben levő kombit.

Pedig akkoriban olcsók voltak kint az autók, a magyar árakhoz képest is a regadó miatt.

2022. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
54%
24, off, nekem ez jutott eszembe az ásólapátos példádról. Először amikor ilyet láttunk, azt hittük megzakkant az ember, hogy “lapáttal” ás.
2022. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
54%
Szirty, amit most éppen nyomkodsz, pont ilyen univerzális. Gondolom nem kifejezetten webböngészésre gyártották kizárólag, vagy esetleg pont gyakorin böngészésre...
2022. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés. Viccen kívül van egy ilyen ismerősöm. Minden évben megveszi a legújabb iPhone-t. És ki is szokott oktatni, hogy ő ezt a telefont évek múlva is jó áron tovább tudja majd adni. stb.


Meg ezek a sablon szövegek, hogy próbáljam ki, utána már nem akarok androidos telefont.


Nekem az a bajom, hogy ha veszek egy iPhone-t nagyjából mindennek Apple-nek kellene lennie, mert van hozzá egy környezet, amiben jól működik.

2022. jan. 30. 14:27
 29/37 Szirty ***** válasza:

"Gondolom nem kifejezetten webböngészésre gyártották kizárólag"


Ezt a szoftvert amit épp használok web böngészésre alkották.

A számítógépet amin futtatom meg számítások végrehajtására és adatok kezelésére. A web böngészéshez meg a fim lejátszáshoz is ez kell.


A cél eszközt nem úgy kell elképzelni mint egy 40W-os izzót amit konyha megvilágítására terveztek és emiatt csak konyhában használható fényforrásnak, szobában nem. :)


Az univerzális eszköz olyan funkciókat foglal magába amik egymástól függetlenek illetve a fentinél távolabb állnak egymástól.

Pl. GPS navigáció és fényképezés. Zene lejátszás és telefonhívások fogadása, indítása, stb.


Mint a svájci bicska amiben van csavarhúzó vagy reszelő is.

Lehet éppen csavarozni meg reszelni vele, de olyan korlátozottan hogy tényleg csak akkor használja erre az ember ha nincs más választása.

2022. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Ha csak a fotózást kifogásolnád okostelefonnal, megértenélek, de szerintem a kompromisszumok, ha vannak egyáltalán, a legtöbb esetben bőven vállalhatók.
2022. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!