Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone 6S Plus-om időnként...

Az Iphone 6S Plus-om időnként önnálósítja magát, és ez baromi idegesítő. Mit lehet tenni ellene, ill. mitől van ez?

Figyelt kérdés

Rendszeresen van az, hogy pl. a billentyűzet be van kapcsolva, random szöveget, emojit, esetleg gif-et is betol, és látom, hogy irkálódnak ezek még akkor is, ha repülőgép üzemmódra állítom a telefonom.


A másik meg pl. Facebook-ozás közben összevissza ugrál egyik helyről a másikra, nem tudok egy bejegyzést végigolvasni nyugodtan, mert beugrik a csoportba, bejön egy kép vagy akármi, és hiába állítom vissza, eljátssza ezt rengetegszer gyorsan egymás után.


Tényleg mitől van ez, és mit lehet tenni ez ellen?



2022. jan. 30. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás szerintem segít rajta :)
2022. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Már én is gondoltam rá, mert szaros 16 GB memóriája van, és az semmire nem elég.

Viszont egy különlegesség ezzel a képességel, szóval gyűjtőknek megéri... Szívesen elcserélem egy 13S Pluszra! :)

2022. jan. 31. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
az érintőpanel hibás
2022. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor is ez történik, ha legkisebb mértékben sem érek hozzá. Ez hogy lehet?
2022. jan. 31. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!