Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy C széria...

A Samsung Galaxy C széria milyen kategóriába sorolható volt amikor forgalmazták?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a J széria volt elvileg az alsó kategória. Bár szerintem a J4, J6, J7, J8, szériák elég jók. Vagyis a J4 csak szimplán gyorsabb volt mint pl egy A5 vagy Galaxy S6 Edge. De kamerába az S6, A5 2017 jobbak voltak.

Az A széria volt elvileg a kozepkategoria. Az S pedig a felső. És akkor mi a helyzet a C szeriaval? Nekem C9 Pro van már 3 éve és tökéletes gyors még mindig. Szerintem a Xiaomi Redmi Note 11 Pro nem lesz gyorsabb nála. Elvileg a C széria jobb mint az A. De akkor ez milyen szint? És miért nem adtak ki még ebből is teljes kifejzos mobilt? Bár a galaxy J szériából is adhattak volna még ki. Mivel a galaxy A széria árai nagyon elszabadultak. És nem is valami erősek. Illetve a TFT kifejelzore sokan azt mondják, hogy még az IPS-nél is észrevehetően rosszabb a kép. És elvileg egy Realme simán oda vágja őket. Egyébként a Samsung galaxy A52 nem lett annyira rossz szerintem. Csak az meg már 110 ezer forint. És egyébként szeretnék venni új telefont 80 ezer forint környékén. De a galaxy A nem éri meg nekem. A Xiaomi redmi telok nem nagyon fejlődnek. Megragadtak a Redmi note 7 pro szintjén már évek óta. És abban illetve a többi redmi note pro teloban ami utána jött. Csak pár százalékkal erősebb procik vannak. Bár ez elvileg jobban optimalizált tehát még talán 11 pronal is gyorsabb lesz. Esetleg gondolom a Note 8 2021 sem jobb. Akkor mégis milyen telefont vegyek. Ami észrevehető különbséget hoz. Bár ha ez is inkább felső kategória ami nekem van akkor olyat talán maximum használtan tudok szerezni ami láthatóan jobb is. A lényeg, hogy mindenképp teljes kifejzos legyen.



2022. jan. 31. 02:13
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Közép
2022. jan. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"The Galaxy C series was a line of upper mid-range devices for specific markets."

[link]

[link]

2022. jan. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!