Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Cherrisk alkalmazás másnak...

A Cherrisk alkalmazás másnak is csak 5 perc jutalmat ad?

Figyelt kérdés

Úgy értem autózunk fél órát és mégis csak 5 percet számol el.

Vagy úgy kell csinálni, hogy 5 perc után bejelölöm azt, hogy Megérkeztem és akkor újra számol 5 percet?

Vagy a telefonnal van a baj?



2022. febr. 4. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A Cherisk egy átb*száma.
2022. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cherisk egy átb*szás
2022. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet, mert még nem ismerem.

Valamelyik nap töltöttem le. Csak furcsállom, hogy azt írja minden 5 perc mobilmentes utazásért 5 pontot ad. Aztán utazok vagy fél órát és csak 5 percnek megfelelő jutalmat ad.

2022. febr. 5. 11:10
 4/4 cherriskemma válasza:
Előfordulhat, hogy nem mér az alkalmazás, abban az esetben, ha hibás GPS adatokat kap. Ha iPhone-ról használod az alkalmazást, akkor ellenőrizd, hogy a telefon beállításai között a helymeghatározás a CHERRISK GO esetében „mindig”-re van-e állítva. Előfordulhat, hogy a telepítéskor „csak futtatáskor”-t választottál, és ilyenkor csak akkor méri a tevékenységeid, ha ténylegesen fut az alkalmazás a telefonon. Ha Androidon használod az appot, akkor a CHERRISK GO beállításainál az akkumulátor kímélő módot érdemes kikapcsolni. Javasoljuk azt is, hogy az alkalmazás beállításai között az automatikus felismerés és az előtérben futtatás funkciókat kapcsold be. Az appnak szüksége van internetkapcsolatra is, hogy a rögzített adatokat továbbítani tudja a szerverek felé. Az alkalmazást egyébként folyamatosan fejlesztjük, hogy a lehető legpontosabban mérjen, ezért javasoljuk, hogy mindig tartsd naprakészen az appot. Üdv, Emma
2022. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!