Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P40 40 Lite 5G milyen...

Huawei P40 40 Lite 5G milyen telefon és hogy működik a rendszere?

Figyelt kérdés

Huawei P9-ről szeretnék rá váltani. 50-ért venném. Nagyon érdekelne az új rendszere meg, hogy az új helyettesítő alkalmazások milyenek rá? És hogy egyáltalán mik vannak rá. Én erre a telefonra a Petal böngészőt töltöttem le. Ami majdnem olyan gyors mint az Opera Beta. Bár ezen a készüléken már szinte minden gondolkozva tölt be. Még a kisebb rendszerigenyu böngészők is mint az opera beta. De a többi dologra is kíváncsi lennék. Illetve a saját aruhazukbol is elérhetők azért olyan dolgok mint youtube fordító program és hasonlók? Bár arra elég a Samsung galaxy J4 is mert van olyan telom is. Ami még gyorsabb mint a P9-em. IOS-re viszont sok minden nem elérhető. A lényeg, hogy elvileg ezek a Huawei alkalmazási kevesebb rendszer igenyuek. Tehát a Huawei P40 Pro/ P50 Pro gyorsabb lesz mint bármelyik androidos társa. Csak esetleg kamerába és hasonlókban marad alúl.

Érdekesnek tűnik ez a rendszer. Pedig már használtam OnePlus, Google, IPhone, Xiaomi készülékeket is. Azokon is speciális rendszer van. És maga a telefonról mit tudtok írni? Miket tud?



2022. febr. 4. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Huawei most is androidot futtat, csak a felület más.


Android alap rendszer ingyenes mindenki számára elérhető. a Google szolgáltatások nem ingyenesek, és nem mindenkinek elérhetőek.


Nem lesz gyorsabb mint a többi.


2 féle rendszer van a piacon ami elterjedt nincs több féle.

Kicsik akadnak de azok megadott készülékeken futnak csak.


Ami nem Alma az mind android.

2022. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A rendszer jó viszont a Google nem működik app szinzen de böngészőből minden megy
2022. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"de böngészőből minden megy"


Esetleg bemutatnád, hogy mondjuk az Authenticator mi módon megy böngészőben? Esetleg a Gpay? Vagy az Asszisztens?

2022. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aszisztensnek ott van Ceila alapból

Authenticator is van rá

Gpay helyett nfc-vel fizethesz

2022. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
/#3-nak ment/
2022. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom de Androidon belül vannak különféle változatok. Sima Android, EMUI, MIUI, stb. Illetve mindegyik változat lassabb éppen gyorsabb a másiknál. Vagy jobban támogat adott alkalmazásokat.
2022. febr. 4. 18:18
 7/10 anonim ***** válasza:
@4: Azzal én tisztában vagyok, hogy vannak (esetenként sokszor jobb) alternatívák, ő azonban azt állította, hogy a google szolgáltatásai mennek browserben. Várjuk meg az ő prezentációját. ;)
2022. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen alkalmazásokat éri még letőlteni a Huawei P9-re mielőtt megvenném a telefont? Mármint melyek azok az alkalmazások amik már erre a telora is elérhetőek. Azokon pedig az alap lesz minden Google app helyet. Persze tudom, hogy böngészőből le lehet tölteni a többségét azon a telon is. De a Huawei alkalmazásai is biztos jók.
2022. febr. 4. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Youtubera gmailre gondoltam
2022. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 Android egy féle van. EMUI, MIUI, az csak a felület design amit látsz és ennyi. Mögötte minden ugyan az.
2022. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!