Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az hogy van, hogy letiltott...

Az hogy van, hogy letiltott Facebookon, de üzenetet küldhetek neki?

Figyelt kérdés

Ugye nem azt írja ki, hogy:

"Messenger alkalmazásban nem elérhető", meg stb. változatai... hanem konkrétan megmaradt a chat.


Ha letiltasz valakit Facebookon, akkor ott is azt írja ki amikor letiltod az adott személyt, hogy üzenetet nem fogtok tudni egymással váltani... de akkor miért azt látom, hogy üzenhetek neki????? (teljesen ki vagyok borulva -.- )


Az számít valamit, hogy semmit nem írtunk?

mert akkor lehet azért jelzi úgy, MINTHA írhatnék neki attól hogy Facebookon le vagyok tiltva.


Értelmes, segítő válaszokat előre is köszönök.



2022. febr. 8. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak törölt az ismerősei közül, és a profilja meg úgy van beállítva, hogy csak ők láthatják. Pl nekem is valami el van állítva, mert engem se nagyon találnak meg a keresővel, ezen felül meg lehet hiába írsz neki üzenetet, ha a messengere úgy van beállítva, hogy a tieidet figyelmen kívül hagyja, vagy mert nem vagy már ismerőse, így nem is jelzi.
2022. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
A Facebookra és a Messengger-re külön tiltás vonatkozik ha Facen letiltod de Messengeren nem akkor ott még kapcsolatba tudtok lépni tehát csak annyi hogy a Messengerben a beállításokban is tedd tiltólistára.
2022. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 Én úgy emlékszem, hogy fordítva van. 1-es fokozatban messengeren lehet tiltani az illetőt, akkor csak az üzenetek nem jönnek meg, de ismerősök maradtok. Második fokozat mikor a facebookon is tiltod, akkor már írásnál jön az üzenet is, hogy erre a beszélgetésre nem tudsz válaszolni.

Facebookos tiltásnál automatikusan tiltódik a messenger kapcsolat is.

2022. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha felfüggeszted a profilodat, akkor írja is, hogy a messenger üzeneteidet attól még ugyanúgy megkaphatod.


Csak nem nyitható meg az adatlapja.

2022. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1

Ő tutira, hogy letiltott, mert a többieknek meg látszik.. még azoknak is, akik nem az ismerősei. Szóval elég érdekes, de először elhittem ezt, mert jót mondtál ^.^ .

Csak utána már tisztult a kép kicsit, hogy nem egészen így van.


Tehát nem értem annyira, hogy akkor hogyan is van még meg az, hogy írhatok neki.

2022. febr. 8. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy, hogy ha letörölnéd a messenger alkalmazást a telódról és majd újra telepítenéd, akkor már jelezné azt is, hogy nem tudsz neki írni.
2022. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oh, az lehet. Köszi😂.
2022. febr. 9. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!