Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várhatóan mennyire lesz jó az...

Várhatóan mennyire lesz jó az iPhone SE 2022 kamerája?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem értek ezekhez és hidegen hagyott eddig a kamera…


Jelenleg a 2020-as SE-vel elégedett vagyok, de eléggé összetörtem és most vagy az lesz hogy megveszem a kb. 1 hónap múlva érkező 22-es verziót, vagy megvárom az ősszel érkező iPhone 14-et és alap modellt megveszem.


Most az utóbbi pár hétben annyit változott az életem, hogy néha szoktam fényképeket és videókat készíteni, mert már vannak olyan események az életemben amiket érdemes megörökíteni és akár spontán történnek…


Igazából a 2020 SE kamerájával is elégedett vagyok (bár viszonyítási alapom nincs), viszont ha pontosan ugyanilyen lesz az új SE-ben is a kamera és picit sem lesz jobb, akkor inkább veszek olyat amiben jobb (14).


Más szempontból viszont felesleges nekem egy annyira erős telefon, meg jobban bejön a kompakt méret.



2022. febr. 9. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz nagy eresztés. Tekintve hogy a legolcsóbb telefonjuk lesz, beleraknak majd egy legalább 1 éves kamerát. Night mode és stabi elvileg lesz benne, cinema nem. Én biztos megvárnám a 14-et, már csak a processzor, kijelző, akksi miatt is. Össze se lehet hasonlítani a kettőt.
2022. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem tudni milyen lesz az új se méretileg.


SE mindig egy régebbi modell házát örökölte meg.

Az most a 11 modell lenne, de az még mindig kapható ráadásnak.


Olyan pletyka is van hogy marad a mostani máz, csak cpu -t cserélnek benne és kész.


Pedig az akkuja sajna kicsike abban a házban.


Kamera az meg ház függő. Ha marad a kompakt méret akkor a kamera is marad ami most van.

Pont ezért gondolom hogy a 11 házát kapja nagyobb akkuval nagyobb méretben, és annak a kameráját is örökli.

Viszont mai CPU val.


De bármi lehet. Előre ezt senki nem mondja meg.

Az árulkodó jel ha elkezdenek érkezni a gyártók telefontokjai.

2022. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez attól függ, hogy meghagyják ugyanazt a kamerát, ami eddig is benne volt, vagy esetleg egy picivel jobbat pakolnak bele. De még az első esetben sem biztos, hogy ugyanaz marad a minőség, mivel az SE-ben ugyanaz a kamera van, mint a 7-es vagy 8-as iPhone-ban (pontosan nem tudom). Viszont az erősebb chipsetnek és képfeldolgozónak köszönhetően jobb képeket készít, mint az iPhone 8. Tehát ez majd csak akkor derül ki, ha megérkeznek az első tesztek a telefonról.
2022. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1:

Azért azt se felejtsük el hogy középkategóriás árban van.

Ár értékben pedig ott is rendben van. Kb fele annyiba kerül mint egy bézik modell

2022. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam (és egyre több erre vonatkozó infó jön), hogy a 2022-es SE ugyan az lesz mindenben, mint a 2020-as, csak újabb chip-et kap meg lesz benne 5g.
2022. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az SE2-ben a 8 kamerája van. Amit többet tud annál azt szoftveresen érik el.

Az SE3 kamerája is valamlyik régebbi telefonból száramzik majd. Nem fognak csak ezért új kamerát tervezni, gyártani.

2022. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

iPhone SE2020-nak is bőven jó kamerája volt, akinek ennél több kell nézzen komolyan modellt, azért az árért abszolút rendben volt.

SE2022-nél is hasonló lehet a helyzet, amúgy szerintem nem fog változni a koncepció csak 5G támogatást kap és minimálisan nagyobb akkumulátor mert nőni fog valamennyit a fogyasztás és a 4G modellnél is ki volt centizve.

2022. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!