Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme így az állami...

Mi értelme így az állami támogatásnak ha a kereskedő lenyeli a hasznot?

Figyelt kérdés

Van egy csomó telefon ami úgy van beárazva hogy 120-nál többe kerüljön, így viszont kikerül a támogatásból tehát a vevő rosszul jár.Ez kimeríti a tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat fogalmát?

[link]


2022. febr. 10. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen támogatásról van szó?
2022. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A 20ezer forintról amit az állam ad.
2022. febr. 10. 08:25
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
ha hülye telefonod volt kapsz pénzt, hogy vegyél okosat. Kérdésre a válasz most vett a barátnőm 40 ezerért Xiaomit és a húgom is kb annyiért hasonló Xiaomit és amelyik boltba voltunk 40-80 között volt egy halom Huawei és Samsung is szóval szerintem akinek eddig jó volt a hülye mobil az úgyse 130 fölött keres magának.
2022. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

"A 20ezer forintról amit az állam ad."

Miből gondolod hogy neked jár a kedvezmény?

Milyen telefonod van?

2022. febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4) 3G képes de ez irreleváns.

3) nem 130e felett kell keresnie,nem értetted meg a kérdést.Szerinted lehet mert nyilván igénytelen vagy,de biztosan vannak olyanok akik jót akarnak venni támogatással csak az üzlet kizárja őket a magas árakkal (link fentebb.)

2022. febr. 10. 08:37
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Ne vegyél 120-ért telefont, ha egy 20-asért tartod a markod… nezegess olcsóbb arkategoriaban?


Akinek SZÜKSÉGE van arra a 20k-ra, hogy tudjon venni okos telefont, az nem 120k-ért fog..

2022. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 hát igen ha nem értem hogy 120 ezernél miért tartod a markod 20ezerért én vagyok igénytelen aki vett egy 300ezer forintos telefont aminek minden forintját én kerestem meg még törlesztőre se voltam hajlandó megvenni mert nem éreztem volt az enyémnek -.-"
2022. febr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Na jó, ez tényleg gáz.

Fel van háborodva, hogy nem veszi meg neki az állam az iPhone-t:D

2022. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

6-ossal nagyon egyet értek


ha anyira szükséged lenne arra a pénzre akkor jó lenne a 60 ezres telefon is

2022. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

"4) 3G képes de ez irreleváns."

Nem irreleváns. Egy pályázat esetén (azért pályázat, mert akkor kapsz ha jut) meg kell felelni a feltételeknek. Mindnek. És nem neked jár támogatás, hanem a kereskedőnek, hiszen ő adja be az igénylést. És ő nyilván aszerint áraz, hogy neki legyen jó, a helyében te sem tennél másképpen. Nem vagy köteles ott vásárolni ahol nem vagy elégedett az árakkal.

De ne ámítsd magad, erről már lecsúsztál.

2022. febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!