Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme így az állami...

Mi értelme így az állami támogatásnak ha a kereskedő lenyeli a hasznot?

Figyelt kérdés

Van egy csomó telefon ami úgy van beárazva hogy 120-nál többe kerüljön, így viszont kikerül a támogatásból tehát a vevő rosszul jár.Ez kimeríti a tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat fogalmát?

[link]


2022. febr. 10. 08:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

6) lehet hogy te tojod a pénzt magadból kifelé,de én sajnos nem.Amint mondtam 100 ezerbe kerülne a készülék,nem 120-ba.Az állam adja a támogatást ezen a csereprogramon keresztül,nem értem miért baj igénybe venni.Volt korábban egyéb ilyen program pl mosógépre,e-autóra, nyílászáró felújításra stb,ezekre percek alatt kimerült a keret,annyian pályáztak.Szóval nem értem az érvelésed hogy miért kellene erről az összegről lemondani.A linkben lévő túlárazott készülékek jók, tehát nem kacatot vesz az ember hanem minőséget én úgy gondolom.

7) továbbra sem értem hogy mit írsz,nem is értem miért szándékoztál megnyilvánulni ez alatt a kérdés alatt.

8) rád is vonatkozik amit a 7-es válaszolónak írtam.

9) különbség van egy 60 ezres meg mondjuk egy mi11 lite között.Egyébként most írtam példákat amiből kiderül hogy a többség nem így gondolkozik hogy fenébe az ingyenpénzzel hanem igyekeznek lecsapni rá.

10) talán igazad lenne ha nem lenne az akcióban érintett üzletek száma erősen limitálva,de sajnos pont hogy nincs választási lehetősége az embernek.Túl sok feltétel nincs csak amit írtam,de nyugodtan kijavíthatsz ha úgy érzed ha jobban tudod.

"ő nyilván aszerint áraz, hogy neki legyen jó"-szerintrm pedig kimeríti a tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat fogalmát.De majd a GVH eldönti hogy így van-e,mert közben kitöltöttem az panasztételi űrlapjukat a honlapjukon ezzel kapcsolatban.az NFFKÜ a lakosságnak szóló pályázatot írt ki, tehát erősen kétlem hogy a kereskedőknek járna a támogatás,nem tudom ezt honnan szedted.

Miről csúsztam le?Még nem is lehet benyújtani a pályázatot.Tudod te egyáltalán hogy miket írsz vagy csak random mód írkálsz dolgokat ami eszedbe jut?

2022. febr. 10. 09:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!