Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik, hogy semmi baja nem...

Létezik, hogy semmi baja nem lett a vízbe esett telefonnak?

Figyelt kérdés
Kb. két órája beleejtettem a nem vízálló telefonom a fürdővízbe, de fél másodperc alatt ki is kaptam. Lehetséges, hogy nem ment bele víz? Nem kapcsolt ki, nem lett semmi baja látszólag, gyorstöltés működik, hangszóró szól. Megúsztam?

2022. febr. 10. 20:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem merült el a vízben, épphogy csak a felületével érintkezett, és tényleg nagyon gyorsan kiszedtem.
2022. febr. 10. 21:05
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Persze, simán. Nekem is volt hasonló, én mondjuk azért biztos, ami biztos alapon, beledobtam fél napra egy zacskó rizsbe.

Ha azóta próbálgattad, akkor már ez valószínűleg amúgy is felesleges, mert az addig "csinál valamit" (vagy nem), amíg még az áramellátása szünetel.

2022. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál! De akkor lepörgött előttem az életem, soha többé nem fogom fürdés közben használni. :D
2022. febr. 10. 21:11
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Olyan tokokat a régi,kicsi,és törhetetlen telefonoknál láttam,amiknél minden takarva volt.

Magyarul,ha tölteni akartad,akkor lehetett rajta tok,viszont a tokon volt egy "sapka",és ha azt kinyitottad,akkor tudtad tölteni.

De annyira védte az a kis műanyag tok,hogy ha a tok rajta volt,simán vízbe dobhattad,nem folyott be sehova.

Se oda,ahova a töltőt rakod,se oda ahova a fülhallgatót,se sehova.

Ma már nem látok ilyet,mindegyik toknál lyukas a rész,ahova a töltőt dugod be.

2022. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nem csinált zárlatot, még simán eloxidálhat valamit idővel.
2022. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy semmit nem fog eloxidálni. Ha mégis valami baja lesz, akkor majd írok.
2022. febr. 11. 06:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha vízálló akkor simán
2022. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elvileg nem vízálló. Bár a YouTube-on néztem róla vízteszt videót, és ott egész jól bírta. Sőt a kommentekben is többen írták, hogy nekik hosszabb vízben tartózkodás után is működött.
2022. febr. 11. 11:36
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Oké,hogy vízálló,de nem kell tesztelgetni.

Attól,hogy a kabátod tűzálló,még meggyullad,ha elég ideig tartod láng felé.

Lehetne sorolni.

A saválló kábel sem saválló,max 30 percig,a tűzálló kábel,ami biztosítja hogy a biztonsági rendszerek ellátást kapjanak tűz esetén is mondjuk 30,60,90 percig működnek,mert már elkezdenek elégni.

Persze,hogy vízálló,csak igyekezz nem sokszor kipróbálni.

Nekem a blackview p10000-es telefonom is ütésálló.

Nemrég mondott csütörtököt,viszont sokáig bírta.

Többször ejtettem le,mint csillag az égen.

És kibírta!

De egyébként sokkal jobban állta,mint bármely más telefon.

De ettől függetlenül,ha vigyázol rá,akkor az még mindig jobb.

4-es voltam.

2022. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vigyázni fogok rá, ezután biztos!
2022. febr. 11. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!