Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapunk ilyen üzeneteket?

Miért kapunk ilyen üzeneteket?

Figyelt kérdés

Messengeren régebben kaptam engedelykereseknel ismeretlen felhasználóktol, de volt amikor valami álnév is volt, “perverz megfogalmazású vírus szerusegeket”

Linkeket, amire rá kellett volna kattintani stb

Idén a párom is kap hetente szinte többet is, lányoktol úgymond felhívás és leírás hogy mit hogyan csinálnának vele

Gondolom elég sok mindneki kap ilyet, valami vírus lehet.

A kérdésem, hogy miért ?

Vagy hogy lehet ezt leállítani?

Mitől jelenik meg? Honnan szerzik meg a nevünket? Legyszi segítsetek mert elég idegesítő mar



2022. febr. 10. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Én is kapok ilyeneket. De minek foglalkozol vele? Normál esetben az ember nem is nézegeti az engedélykéréseit.
2022. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is kapok ilyeneket nem nyitom meg csak törlöm :) Ha olyan ember ír aki nem ismerősöd még akkor az üzije az engedélykérések közt landol. Ezek a fiókok naponta többezer személyre írnak rá gondolom, a fenti dolog miatt nemigazán tudod leállítani, ne foglalkozz vele :)
2022. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!