Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki, aki ért hozzá, ha...

Valaki, aki ért hozzá, ha frissítem az iPhone x-en az Ios-t, akkor törlődhet a telefon tartalma?

Figyelt kérdés
Mindig azt írja hogy előtte biztonsági mentes kell, mert ha nincs akkor torlodik a telefon tartalma? Azt sem tudom hogy hol tart most a biztonsági mentésem.
2022. febr. 11. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem törlődik.
2022. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért írja, hogy biztonsági mentés kell, mert valamilyen hiba során esetlegesen adatvesztés történhet. Nekem közel 5 év, 5 nagy és számos kis rendszerfrissítés alatt még semmilyen adatom nem veszett el.
2022. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most elvileg az ios 13ra kellene frissítenem hogy működjenek az alkalmazások, akkor tuti nem veszik el semmi képem? Adatom? Mert akkor inkább hagyom
2022. febr. 11. 14:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok frissítettem, bar leállt egyszer közben…. Aztán újraindult a nulláról, de minden ok
2022. febr. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!