Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szolgáltatónál árult telefon...

A szolgáltatónál árult telefon mitől drágább vagy 30.000-rel, mint egy átlag webáruházban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy előfizetéssel, hűségidővel sokkal olcsóbb, de kizárólag feltöltőkártyás érdekel. Ti honnét vennétek és miért? Több telepített program lenne rajta, vagy annyival értékesebb, ha kártyafüggő?
2022. febr. 11. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bizonytalan, külföldi beszerzésűek a készülékek a szolgáltatónál, és hiba esetén a garanciáztatás megoldott. Egy olcsó webáruháznál ez vagy lesz, vagy nem. Néhol, lehet nem az eu s szoftwerverzió fut a készüléken, vagy a globális. De a komolyabb áruházakkal nem tudsz befürödni. Pl Média M, Euronics stb stb...
2022. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Telekomnal pl kartyafuggetlen minden telefon mar.

Amugy attol fugg, en anno kicsit meg olcsobban is vettem a telefonomat szolgaltaton keresztul (nem elofizura), mint mashol lett volna.

Egyebkent ezt lehet azert csinaljak, hogy inkabb elofizetesre vegyel, mert ugye latod, hogy ugy olcsobb.

2022. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes szolgáltatónál venni, csak akkor, ha van egy jó drága előfizetésed. Én legutóbb az Euronics-ban vettem, korábban a Media Markt-ban. Figyeld az akciókat.

N

2022. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra akarnak rávenni ezzel, hogy drágább előfizetést vegyél, meg részletre adják, ami a boltban nincs, max áruhitel magas kamattal, ezzel sokakat behúznak, pedig jobb azt kifizetni inkább egyszerre a boltban.
2022. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]



Samsung Experience Store



0% THM 10 v. 24 hónapra

2022. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!