Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lenne megcsináltatni?

Érdemes lenne megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson W300i telefonomon nem működik a középső nagy gomb,amivel a menübe lehet lépni és megnyitni a mappákat és nem jó a törlő gomb sem.

Igazából meg lehet oldani mindent rajta másik gombbal,kivéve az SMS-ben a törlést.

Volt már valakinek ilyen? Mennyiért csinálták meg?

Orosházán melyik szervizbe lenne érdemes elvinni?


2010. szept. 11. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem vegyél inkább új telot
2010. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már nem jó a 0,* és # gomb sem,úgyhogy nyilván másikat kellene vennem...

:(

2010. szept. 12. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:

OFF:

ha rácsapsz a billenytyülyére tök sok telefonszámot ki fog irni :D

2010. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hahahahhahahahahah!!!!! Nembaj,elvittem szerelőhöz,de mondtam,hogy 3-4-nél többet nem szánok rá....még jó hogy ez egy kisváros,és mindenki ismer mindenkit,még a telefonszerelőt is. Majd meghívom egy sörre. :)

Csak mert szeretem azt a telefont,meg az az első dolog volt,amiért saját magam kerestem meg a lóvét.

2010. szept. 14. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!