Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia 10 III 128GB...

A Sony Xperia 10 III 128GB 8GB kinek ér meg majdnem 160-170 ezer forintot?

Figyelt kérdés

Csak mert Sony telefont akartam vásárolni. Mivel a régi sony xperia z4-met a mai napig nagyon szeretem. Bár azóta is az a rossz szokása, hogy néha túl meleg. Azonban most pl az a Sony nem értem miért olyan drága. Gondolom nem olyan mint egy IPhone, hogy kisebb hardver is elég legyen ahhoz, hogy jobban hajtsa a teljesítményt. A kamera sem a legjobb. Egyedül a képernyője 21:9.

Pl a Samsung Galaxy A52-nek is van ilyen jó felbontasa és laza 60 ezerrel olcsóbb is.

Vagy pl az oneplus nord 2 5G. Ok vagy mondjuk a Xiaomi Mi 11 5g vagy a Samsung Galaxy S20 Plus drágábbak. De jobb a kepernyojuk is. Esetleg a Sony Xperia 5 az ami megéri már a felbontása is eleve jobb illetve a proci is jó ami benne van. De a Sony Xperia 10-be. 160 ezer forintért legalább egy Snapdragon 765G procit raktak volna. És ezzel együtt 5G támogatást. Okés egy jó fülest adnak hozzá ami már 15 ezer forint. De akkor is pl a Sony Xperia L4 érdemelt volna meg vagy legfeljebb az L5 majd ha ki jön 4/6gb ramot. És mondjuk egy Snapdragon 670-es proci. Nem tudom játékokban, hogy tud teljesíteni. Az Xperia Z4-en a fortinte kicsit néha akadozik. Ja és persze 120hz kijelzoje sincs. Bár az IPhone 13 vagy 12 Pronak se. Csak ők gondolom nyilván gyorsabbak. Ez a telefon meg Max az IPhone 7 Plus szintjét tudja.



2022. febr. 12. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Senkinek nem ér meg ennyit.
2022. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az egészet, túl hosszú.

Csak egy esetben, ha égetően fontos a vékony ház és a kényelem.

Nem lehet konkurenciája olyan telefonoknak amik sokkal nagyobbak tőle, így gyakorlatilag nincs is alternatíva. Akinek az kell, megveszi annyiért.

Akinek ez nem fontos csak jóbbakat talál a piacon.

A52S 5G-t érdemes venni.

2022. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!