Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék beszerez...

Új telefont szeretnék beszerezni olyan 20-60 ezer forintos árkategóriában. Most egy Sony Xperia E-t használok lassan 2 két éve, és már eléggé belassult, és nem kedveskedik szép üzenetekkel. Milyen okostelefonokat ajánlanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sony-t nem nagyon gondolok most, samsungról általában nem hallok jókat, így azt sem. Az lg-től minding is távol álltam, mint ahogy a HTC-től is. Legfőképp a Lenovo, Navon és a Beex telefonok jönnek be. Olyan 4-4,5 talán 5 colosat szeretnék, előlapi kamerával, illetve jó hátlapival. Nem igazán tudom, mit jelent a dual-sim, e mivel sokszor látom, inkább leírom, hogy nem nagyon szeretném kipróbálni, mert nincs rá szükségem szerintem. Az Andorid op.rendszer nekem a legszimpatikusabb. Tudom van google, és egyebek, de azoktól kérdezem, akik hasonló váltást tettek meg, és esetleg van javaslatuk, véleményük a helyzetemről. Köszönöm a segítségeket előre is! :)

2015. máj. 20. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Na, ilyet se hallottam még, hogy valaki pont a nagy, ismert, minőségi márkáktól féljen, és a kis gagyikat részesítse előnyben. :D Ne hari, de tuti nem vagy százas! :D Mit gondolsz, a nagy márkák miért olyan nagyok és ismertek? Mert megbízható, minőségi dolgokat csinálnak! Ok, tökéletes teló nincs, mindegyiknek van hibája, de az olyan kicsiknek jóval több! Szóval fontold meg, 60 ezerig a HTC Desire 620-ast ajánlom.
2015. máj. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés,hogy a nagy márkák jobbak(mobilokba) vagy a kínaiak.Szerintem lassan a kínaiak kezdik utolérni a nagy márkákat árban pedig már túl is léptek rajtuk.A megbizhatóságukról,eddig vegyes tapasztalatok vannak,éppen olyan mint a Samsungokról.

Nekem Htc-m volt még az első generációs,bár közel 5 éve ment,egy kijelzőcsere is kellett hozzá!Másikat is azért kellett vennem,mert egyrészt ismét az érintőképernyő ment el,másrészt én is Dualost akartam.Egy ZTE S Blade 6ot vettem,pár napja használom egyelőre semmi gond vele.Szóval úgy vagyok vele egy próbát mindenképpen megér egy kínai csodamasina!

2015. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!