Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vodafonnál mennyi a türelmi...

A vodafonnál mennyi a türelmi idő?

Figyelt kérdés
Sziasztok a vodafonnál jan 27én lejárt a számlabefizetési határidő . Azóta a következő számlámhoz hozzáraktak 600 ft késedelmi kamatot. Február 28ig se tudom befizetni csak márciusban. 30 nap után kikapcsolják a telefon előfizetést vagy mit csinálnak ? Sajnos hatalmas anyagi gondjaim adódtak ami miatt nem tudtam befizetni. Élelemre sem jut most pénzem. Félek.

2022. febr. 12. 19:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
30 nap, ami után először csak a kimenő hívásokat és a mobilnetet tiltják le, téged még fel tudnak hívni. Ezután újabb 30 nap múlva megszűnik az előfizetői szerződés, már téged se lehet majd felhívni és ha hűségidő volt, a felmondás utáni kötbér egyösszegben fizetendővé válik az eddig felhalmozott tartozás mellé. Ha ezután se fizetsz, átadják behajtásra, ami minimum megduplázza az összeget. Ne várd meg, legalább a januári fizetési határidejűt fizesd ki, és akkor újraindul a 30 nap a februárival, mert az még nem járt le.
2022. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb felkeresni a céget, és haladékot kérni? Miért kell megvárni, míg kikapcsolják a szolgáltatást? Mi a jó a sunnyogásban?
2022. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ki sunnyog? De fel fogom hívni őket és fogok haladékot kérni. Hs tehettem volna befizettem volna a számlámat természetesen elhiheted.... Csak érdeklődtem.
2022. febr. 12. 19:45
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem most kellene vakarózni, hanem mikor január végén láttad, hogy nem fogod tudni befizetni... szerinted mennyire lesznek jó fejek, hogy heteket késel, és most jut eszedbe, hogy ja, még a következőt se fizeted?
2022. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A következő február 28án jár le. Március 2.-án fogom tudni befizetni mindkettőt. Nem tudtam hogy nem fogják oda adni a fizetésemet, mert nem jelentkezik a főnököm és eltűnik. Januárban kezdtem dolgozni, az egész hónapot végig éheztem, majd vártam s fizetésem és a főnököm eltűnt, letiltott.. Takarítói munka volt. Azóta elkezdek hétfőn dolgoznk egy új helyen. Miért hiszik azt az emberek akiknek jól megy, van rendes állásuk fizetésük, hogy mindenkinél ez van??? Hát nem!! Nagyon nem.
2022. febr. 12. 22:31
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Eleve addig nem vesszük fel a munkát amíg nincs munkaszerződés, ha az van akkor meg mehetsz a bíróságra ha nem fizet. Te is hülye vagy, hogy hagyod magad átverni. Csak korrekt helyre szabad menni dolgozni.
2022. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jött már bármilyen felszólító levél?


Abban benne szokott lenni, hogy mikor fognak korlátozni és mikor tiltani.



Mellesleg a nemfizető munka miatt javaslom a munkaügyi bíróság felkeresését.

2022. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Senki nem mondta, hogy mindenkinek jól megy. Te írtad, hogy január 27-én lejárt a fizetési határidő. Mikor láttad, hogy nem tudsz fizetni, akkor kellett volna jelezni a vodánál, hogy haladékot kérsz. Alapvetően korrektek az ügyintézőik, ha te is az vagy. Ám az nem korrektség, hogy hetek óta lapítasz, és vàrod, hogy vajon hátralékot tesznek rá vagy letiltanak, mikor nagyon jól tudod, hogy még a következő számla is torlódni fog.
2022. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8 Nekem annak idején adtak haladékot, és részletfizetési lehetőséget.

Majd a második részlet befizetése után másnap teljesen letiltották mind a SIM kártyát, mind a készüléket.

2022. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Adtak munkaszerződést fel van jelentve. Nem hagyom magam átverni, de nem fogja oda adni a rendőrség a pénzt, amivel lehúztak.
2022. febr. 12. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!