Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Februárba jár le a hűségem a...

Jasdik kérdése:

Februárba jár le a hűségem a Vodafon-nál, lehetséges az hogy lemondom most mivel szolgáltatót szeretnék váltani?

Figyelt kérdés
Februárba lejár a hűségem náluk, de én most szeretnék átmenni a Telekom-hoz.Annyi lenne a baj hogy ugye van egy telefon még tőlük amibol nyilvan 7 hónap még hátra van.Viszont ez egy ilyen "családi flotta" amibe jelenleg vagyok.És magát a telefont azt fizetném tovább csak magát a előfizetést szeretném megszüntetni.Magyarul a flotta az meg marad csak a én előfizetésem nem.

2021. júl. 25. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hűségidőt vállaltál, számíts kötbér [link] fizetésére!
2021. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ki kell fizetned a kötbért.

De mivel flottás a legjobb ha nem itt okoskodunk hanem bemész az ügyfélszolgálatra! Ott tudnak neked pontos infót mondani, mi innen nulla információval, az előfizetői szerződésed ismerete nélkül nem tudjuk biztosan megmondani a frankót.

2021. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

"Februárba jár le a hűségem a Vodafon-nál, lehetséges az hogy lemondom most mivel szolgáltatót szeretnék váltani?"

Amikor eszedbe jutott ez a kérdés, és a szolgáltatótól meg szeretted volna tudni rá a választ, mi volt az ami miatt mégsem kérdezted őket?

2021. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szolgáltatók a felhasznál kedvezmények alapján számítják a kötbért, tehát a hűségidő indulásakor kevesebb, mint most és a mostani is kevesebb, mint a lejárat napján lenne. Mert bizony egy napért is számolják a kötbért és akkor a legnagyobb. Abban viszont most is biztos vagyok, hogy nem éri meg váltani.

FONTOS JÓ TANÁCS!!!! Eszedbe ne jusson lemondani a szolgáltatást a Vodafone-nál, mert akkor megszűnik a számod és nem lesz mit hordozni. Amit tehetsz: felhívod a Vodát, telefonon megkérdezed, hogy kb. mennyi lenne a kötbér, ha most váltanál (annál olcsóbb biztos nem lesz). A válasz alapján matekolsz, hogy érdemes-e. Ha úgy számolod, hogy érdemes, akkor sem lemondod a Vodát, hanem az új szolgáltatónál kezdeményezet a számhordozást és amikor az megtörtént, akkor a szolgáltatóváltás pillanatáig kiszámolja, hogy menni a kötbéred és kiszámlázza.

2021. júl. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jövöhéten megkérdezed Vodafone.

Azt ők megmondják mennyibe kerül neked ez .

2021. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és minden telefonrészlet egy telefonszámhoz kapcsolódik, önmagában nem is fizethető, csak előfizetéssel együtt. Áthelyezni meg nem lehet. A hűségidő pont azért van, hogy ne ugráljál egyiktől a másikig. Meg kell tanulni, hogy készüléket részletre nem veszünk szolgáltatótól. Van olyan szolgáltató, amelyik a készülékrészlet ideje alatt enged csomagot váltani, de a 6 szolgáltató közül csak egynél tudom, hogy azt lehet. Így legalább bár a hűséged hosszabbodik, de mindig egy az aktuális felhasználásodhoz igazodó csomagod lesz.
2021. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi srácok!Kedves 4.most jöttem rá arra h nekem mekkora cumi lesz ez így.Na én most átmegyek a Telekomhoz.Nem mondom le a Vodás számom, viszont a telekomosat fogom használni, bizonyos okok miatt.Tele van a mostani számom 2 faktoros baromságokkal.Szóval tudok olyat csinálni hogy a hűségidő lejárata után Vodánál átváltol feltöltőssé a meglévő Sim-kártyám?
2021. júl. 29. 00:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Meg tudod csinálni. Örülök, hogy segítettem a hosszú fenti magyarázattal. Fél évig viszont két előfizetést kell fizetned. A 2*0,5 év az egy egész év. Matekozd ki, hogy biztosan jobb-e ez neked és hogy a telefonszámváltás mem okoz-e gondot a kapcsolataidnál.
2021. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni a szolgáltatót. A kötbér nem fix összeg, a maximuma van meghatározva és időarányos a számítás.

Lehet hogy megéri számhordozással átmenni.

2021. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!