Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg merjem venni a Nokia CA...

Meg merjem venni a Nokia CA 610 USB kábelt ott, ahol hosszabb jótállást adnak, és még így is jóval olcsóbb?

Figyelt kérdés

[link]

vs.

[link]


Illetve van még egy hasonló termék (Alza-sajátmárka):

[link]

utóbbira azt ígérik, példátlanul sok hajlítgatást kibír (a meglévő nokiásomnál ez a rész ment tönkre, pedig kifejezetten igyekeztem odafigyelni rá), ez lehet, hogy így van, de a vásárlói véleményekben csupa kontakthibáról olvasni, ami elbizonytalanít.



2022. febr. 13. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én soha nem adtam ilyen vackokra 1-2000-nél többet és éveken át működnek.
2022. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vortrex ***** válasza:

Hát én 6ezret biztos nem adnék érte, de még a 4-et is sokallom. A pcx-el jobban is jársz, mert ott ők állják a garanciát, az edigital viszont lepasszolja a beszállítóira, és nyűgösebb a dolog.


Ugyanakkor ilyet a tescoban is találnál szerintem már 2ezerért.

2022. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi,

igazából a minőségen nem szeretnék spórolni, mert a bizonytalan érintkezés idő előtt kikezdi az akksit és talán még az elektronikát is.

Úgyhogy Alza-gazdaságos inkább felejtős, a vásárlói kommentek alapján. Akkor inkább a pcx lesz. ;-)

2022. febr. 14. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!