Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes vennem?

Milyen telefont érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy Huawei P30 Lite amit már két és fél éve használok. Még azért bírja, de szeretnék lassan venni egy új telefont.


Lehetőleg ne menyjen tönkre 2-3 év alatt és hosszú ideig lehessen használni.

Az aksi ideje is bírja azért és nekeljen naponta töltenem.

Jó képeket lehessen vele csínálni és ált egy játékkal szoktam csak játszanni.


Milyen telefont ajánlotok? azért ne legyen drágább 330 000 HUF nál



2022. febr. 15. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Apple iPhone 13 sima alap.
2022. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Pinviczki Gábor látom rendszeresen a válaszaidat, nem tudom hány éves lehetsz, de olyan baromségokat szoktál írni, hogy az nem kifejezés.
2022. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az A1018 jo telo volt a maga idejeben. De inkabb vennek egy Iphone-t. Nekem a 7es nagyon regota megvan es nincs vele bajom. Nem kell minden butasaggal telepakolni. Biztosan van mar jobb verzio is,de nekem megfelel meg legalabb 3 -4 evig tuti ha igy tartja magat.
2022. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!