Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás elött állok,...

Telefonvásárlás elött állok, honnan érdemes/szabad vennem telefont, ami nem közvetlen a szolgálatatóhoz kapcsolódik?

Figyelt kérdés

Vodafone, telekom és telenor oldalán is néztem egy bizonyos telefont( Samsung Galaxy A52s 5G ), azonban bizonyos okok miatt vodafone nem szállít ki per pillanat(készleten mert csak 1 helyen van, rohadt messze), néztem a többi oldalon is, vagy nincs, vagy túl drága.

Mondom ránézek árukeresőn, milyen boltokban van és mennyiért.

A következő opciók vannak, de mivel még nem vettem semelyik helyről se, főleg nem telefont, így tanácstalan vagyok.

-Euronics

-Alza.hu

-Mediamarkt

-Notebook.hu

-Speedshop

-Best Byte

-Samsung Experience Store(ezt egyáltalán nem ismerem)



2022. febr. 8. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

itt szoktam Samsung Experience Store

10 havi részletre, 0% THM-re

2022. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Euronics Megbízható :)


-Alza.hu Szintén megbízható


-Mediamarkt Dettó


-Notebook.hu Ezt nem simerem


-Speedshop Ezt sem


-Best Byte Erről hallotam de még nem vettem tőlük


-Samsung Experience Store(ezt egyáltalán nem ismerem)

Ez egy hivatalos viszonteladó Samsung termékekkel

2022. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Samsung Experience Store-ból nyugodtan megrendelheted🙂,hivatalos,gyártói graival.
2022. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben ,köszönöm mindenkinek
2022. febr. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!