Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 készüléket szeretnék...

IPhone 11 készüléket szeretnék rendelni viszont az egyik oldalon ahol néztem azt írták, hogy csak adatkábelt tartalmaz, semmi mást. Tényleg így van?

Figyelt kérdés

Csak mert ebben a videóban benne van minden a csomagban: https://www.youtube.com/watch?v=3bxRzFxnOts

Nem csak egy adatkábel.



2022. febr. 16. 12:01
 1/5 A kérdező kommentje:

A kérdésem még az lenne, hogy honnan érdemes iPhone 11 telefont rendelni?

Apple és iStyle kivételével.

Vagy csak ezek a legmegbízhatóbbak? :)

2022. febr. 16. 12:07
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
A 11-hez meg minden hozzátartozik ! Ezért rendeltem én is ezt.
2022. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A 11-et amikor megjelent tényleg teljes csomaggal adták. Ám miután megjelent a 12/12pro széria már töltő nélkül, akkor a tovább forgalmazott 11 (és az SE2020) csomagolásából is kikerült a töltő és a füles!

Ha olyan 11-et találsz ami bontatlan és van hozzá töltő, akkor az 2 éve a polcon porosodik.


Hogy honnan érdemes rendelni?

mediamarkt, edigital, emag, 220volt,

és persze istyle, icentre.

Vagy a mobil szolgáltatóknál.

itt nézz utána:

[link]

A sarki telefonosboltokat nem ajánlom, mert lehet hogy olcsó és lehet hogy bejön és semmi baja nincs a telefonnak. De ha van, akkor a sokszorsát bukod mint amennyit spóroltál.

2022. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Akkor jól sejtettem, hogy változott a csomag tartalma.

iStyle oldalról rendelem majd és a kiegészítőket is hozzá.

2022. febr. 16. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#2-es hülyeséget beszél

Nem a modell számit,hanem hogy mikor veszed,jelenleg nem adnak egyikhez sem!

2022. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!