Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel jobb az üzemideje...

Mennyivel jobb az üzemideje az iphone 13 mininek mint a 12 mininek?

Figyelt kérdés

Láttam én videót már összehasonlitasrol, a 13 mini teny hogy jobban birja. Atlag 1 óraval.

A kérdés inkább arra hegyezodne ki hogy mobiladat hasznalat alatt nyilván gyorsabban merül , de lehet e hozni vele egy napot ?

12 minim van és gondolkodok hogy valtani kéne, nem szeretem a nagy telefonokat, imádom ezt a meretet.

Ami a legnagyobb bajom a 12 minivel hogy allo helyben is ha nem használom akkor is merül és így fajdalmas tud lenni a hasznalat.

Használ valaki 12 vagy 13 minit ?



2022. febr. 16. 18:33
 1/8 anonim válasza:

Szia! Igaz én nem használok iPhone-t, de szerintem is sokkal jobb az üzemideje a 13 mini-nek. Az akkud hány %-on van? Ha szeretnéd hogy ne merüljön olyan gyorsan én találtam rá egy videót amivel sokkal jobb üzemideje lesz. :) Ha érdekel, elmondom mit kell beállítani, vagy elküldöm a videó linkjét.

(Megcáfolva az első mondatom,a 13 mini-re szerintem még fölösleges váltani,mert még 1,5 éves kb. a 12 szóval az még elég jó teló. De persze ez a te döntésed.😅)

2022. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elkuldened azt a videót ?

Át gondolom még ezt a valtast !

Köszönöm a vélemény kifejtést

2022. febr. 17. 17:52
 3/8 anonim válasza:
Persze: [link]
2022. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem 12minim van, fotozasra kepszerkesztesre es social mediara hasznalom fokent,siman kibir egy napot:o
2022. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De idővel is ki birja majd ? Pl egy év múlva ?

Esetleg 2? Új oprendszerek, új iOS frissites stb

2022. febr. 17. 20:41
 6/8 anonim válasza:
3 év után XS 80%-os akksival van, most már azért kell napközben egy rátöltés. 13 már fényévekkel jobb, szerintem azt 4 évre simán betervezheted minimális akksi amortizációval
2022. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 mini kb másfél órával bírja tovább
2022. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Másfél óra ?

Akkor kb olyan 7-7 és fel óra a képernyő ideje ?

2022. febr. 19. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!