Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonból melyiket...

Xiaomi telefonból melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Poco x3 pro

Mi 11i

Mi 11 lite 5G

11T

Van új ami jött ki vagy idén fog kijönni?

Vélemények érdekelnek, Huawei után váltok Xiaomira a google szolgáltatás miatt...



2022. febr. 17. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Leginkább egyiket sem.

A52S 5G-t érdemes.

2022. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Poco semmiképp, nekem ilyenem van, alig várom, hogy jöjjön a redmi 11 széria és leváltsam. Ezek közül a 11t-t ajánlom. Az szuper kis telefon, én is gondolkodtam azon is, csak nekem kicsit drága.
2022. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Egyiket sem.

Ha még is akkor ezt vedd figyelembe:

Poco ultra olcsó

Redmi közép (régen ez volt az ultra olcsó)

MI felső


Ha ugyan abban az árban több HW -t kapsz vagy ugyan azt az nem annyira lehetséges. Nyilván az MI a tartósabb. Fizikailag is.

Itt ne a képernyő házhoz ragasztásának minőségét értsd.

Support is kell akkor MI ott több esélyed van rá. Másik kettőnél nem sokat fognak vele vacakolni.


Új szériák meg kezdenek nem olcsóak lenni.

Akkor egy jobban beárazott Samsung vagy a most feljövő realme is jobb választás.


Egyébként szerintem a felsoroltakból a Mi 11 lite 5G + NE a legjobb ár érték arányú. 11T érezhetően drágább de abban az árkategóriában nem versenyképes pl a Sasmungal. Samu A52s jobb kivéve cpu erőben. És Mi 11 lite 5G árában.

11T ben mi a bajom? Kamerában nincs optikai stabilizátor 200k környékén azért az meredek. Kamera képe se világ bajnok Mi 11 lite 5G kategóriájában tisztességes játékos, abban sincs optikai stabilizátor ellenben az A52s ben van ami ugyan annyi. Bár ebben az ár kategóriában ez nem jellemző, és nem elvárás még.


Szerintem árkategóriát keress amit max elköltenél.

Szedd össze ami feltétlen kell tulajdonságban és az alapján keresgélj.

gsmarena.com oldalain van telefon kereső.

Új? Havonta egy rakat új jön ki a Xiaomi nál, meg se próbáld követni, úgy sem megy :D


Most jött ki a Note 11 széria az érdekes lehet, sima redmi 10 meg felejtős lett.

Sajna a Huawei korábbi színvonalát max a OnePlus közelíti meg, de az sem igazán. Xiaomi biztosan nem sem HW sem SW.

Használhatóságban jó a MIUI, csak tele van reklámmal, bugos, és memória zabáló. Na meg a Kínai kommunista párthoz van bedrótozva.

2022. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!