Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 vagy Xiaomi 11T pro?

Iphone 13 vagy Xiaomi 11T pro?

Figyelt kérdés

Melyik lenne a jobb?


Xiaomi 11T pro mivel tud tobbet es kevesebbet mint egy iPhone 13?



2022. febr. 16. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Egyértelműen iPhone 13, ha mégis android felé nézelődnél inkább S22 vagy S21.

Ott már csak a rendszer a különbség.

2022. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 grafno ***** válasza:
82%
Egy videó tesztet nézz meg a YouTubeon és nem veszel xiaomit. Ezt biztosan.
2022. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg Xiaomi 9T Pro-m, van, de 11-et semmiképp sem vennék. Hogy miért?

Mert ez egy jó ár/érték arányáról híres, alsó-közép kategóriás telefonokat gyártó márka volt. Ez megy is nekik, bár szoftveresen ennyire szemétre való telefonom nem volt még életemben.

Kötve hiszem, hogy a MIUI (a saját oprendszerük) jobban működne a 11-en mint a 9-en, de a legfőbb bibi ott van, hogy az én telefonom 120-130 volt, egy 11T Pro meg normális helyről rendelve 220+ ezerbe van. Magyarul árban beértek oda, ahol már a combosabb Samsung telefonok kezdődnek, és egy lehelletre van az S széria is.

Sosem volt Apple telefonom, de ebben az árkategóriában már látatlanban az Iphone 13-mat választanám, ha csak ez a két telefon jöhet szóba.

2022. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3 köszi a választ.

Milyen más telefont ajánlanál még?

2022. febr. 17. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én most a xiaomis szívásom után eldöntöttem, hogy többet kínait nem veszek, vagy ha mégis erre vinne a lélek, akkor tényleg olyan árkategóriában, ahol nem érint kellemetlenül az, hogy másfél év után konkrétan szemétbe való a telefon (pedig előtte nagyon szerettem).

Előtte a családban nagyon sok Samsung volt, nekem is végig azok voltak, általában Note vagy S szériából, de volt olcsóbb típus is. Ezek mindig meglehetősen sokáig bírták, akár több tulajt is kiszoltáltak. Tehát ebben az árkategóriában én Samsungot vennék, ha ragaszkodnék az Androidhoz, főleg hogy ezekhez a Samsung most már 5 (vagy 4?) év szoftveres támogatást vállal be.


De amúgy nem vagyok telefonguru. Biztos vannak nagyon jó kínai flagship telefonok is, de én most már előítéletes lettem...

2022. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!