Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonál mikor van számlazárá...

Vodafonál mikor van számlazárás RED Free+ csomagnál?

Figyelt kérdés
Még február 4-én váltottam feltöltősből előfizetésesre de azóta se kaptam számlát, volt feltöltött egyenlegem majd 4000 forint azt túlfizetésnek írja. Aplikációt nézem és nem jött még most sem számla. Szerintetek felhívjam az ügyfélszolgálatot? Nem akarok úgy járni hogy kifutok az időből.

2022. febr. 18. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem számláznak, nem futsz ki az időből. Nálam 2 hónapja nem számláznak, tegnap más miatt 45 perc várakozás után sikerült beszélnem ügyintézővel, azt mondta türelem, eléggé nagy kavar van náluk, nekem még az infók sem frissültek az oldalon és az appban sem, pedig én is január elején váltottam erre.
2022. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qkker1 ***** válasza:
Hívd, a legpontosabb választ tőlük kapod meg!
2022. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én december 20-án kaptam az utolsó számlát. A netes felületen nincs nyoma újabbnak, így én is csak várok.
2022. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg nincs számla, nem követelhetnek semmit. Elvileg is az van, hogy 1 évet akárhogy számlázhatnak, nem kötelező nekik havonta bekérni a díjakat, az más kérdés, hogy addig nincs meg az a bevételük.
2022. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es.

Ennek mi értelme lenne?

2022. febr. 18. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek mi értelme lenne?
2022. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!