Tud csatlakozni?

Figyelt kérdés

Tud csatlakozni a telefonom (Huawei P30 Lite) több eszközhöz az órámhoz Huawei whatch gt2 és pl egy fülhallgatóhoz?

4.2-es Bluetooth van a telefonban.

Lehetséges?



2022. febr. 19. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted, hogy egyszerre, egyazon időszak alatt? Meglepődnék, ha a válasz igen lenne (szerintem ehhez több bluetooth érzékelő kellene, hogy legyen benne, ami meg szerintem nincs), de ha nem haragszol, azért írtam, mert engem is érdekelnek a válaszok. (de nem merek egyértelműen sem igent, sem pedig nemet mondani)
2022. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. 4.2 nem tud ilyet.

Az 5 sem, az is csak dual audio stream-et tud egyszerre. A háttérben az órajel szinkronizálás az ami nem teszi lehetővé.

2022. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: Köszönöm. Én nem a kérdező vagyok, hanem egy másik válaszoló, de milyen verziószám felett, mely készülékek tudnak ilyesmit? Hamarosan, nyár táján aktuális majd a készülékcserém Huawei Mate 20 Lite -ot adnék le, és ez is akkor majd egy kritérium lenne.
2022. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A multipont eszközök tudnak olyat, de ezek audio források, füles, hangfal, headset. Egyszerre több eszközzel tudnak kapcsolódni, mint pl. a tv bluetooth hangszóróján ki tudod hangosítani a mobil hívásod. De fordítva nem megy, hogy a telód mondjuk kapcsolódik a hangfalhoz és a billentyűzethez egy időben.

Nem tudom hogy valaha lesz-e ilyen, vagy hardveresen oldják meg ezt a kérdést, több bluetooth modullal egyszerre.

2022. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!