Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a telefonomból...

Hogyan tudom a telefonomból kitörölni az összes fényképet egyszerre? Iphone X

Figyelt kérdés
Már többször csináltam ilyet, de most nem tudom miként tudom kijelőlni az összes fényképet. Egyesével ki tudnám törölni, de 13 000+ van a telefonon.

2022. febr. 20. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Galérie,jobb felso sarok ->kijeloles
2022. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak igy oldhato meg
2022. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fotók -› Albumok -› Előzmények

Jobb felül koppints a Kijelölésre.

Koppints alamelyik képre, tartsd lenyomva az ujjad és kezd el húzni jobbra vagy balra. Azonnal kezd el húzni az ujjad, ne tartsd ott a képen, mert akkor a képet kezded el húzni. Ha azonnal elhúzod az ujjad, elkezdi kijelölni a képeket. De csak ha oldalara húzod az ujjad. MIkor már van kijelölve néhány kép, akkor húzhatod felfelé vagy lefelé is az ujjad, ekkor a többi sört is elkezi kijelölni. Ha az ujjad a képernyő alsó, vagy felső részéshez húzod, akkor lekezdi görgetni a képernyőt és további képeket jelöl ki. Így elég sok képet ki lehet jelölni röbid idő alatt.


Az össze képe kijelöléséhez kezd el a jobb alsó sarokból kijelölni a képeket a fentebb említett módszerrel, majd amikor már van kijelölve néhány kép akkor egy másik ujjaddal koppints a képernyő tetejére. Így felugrik a legelső képekre a kijelölés. A képernyő alsó sorában láthatod hogy hány darab kép van kijelölve.

2022. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem volt érhető a fenti leírásom, akkor itt egy videó róla:

a végén csinálja az összes kijelölést

https://www.youtube.com/watch?v=b7If77aMMxw


A kijelző tetejére koppintva minden appban a legfelső elemre fog görgetni. Képek, weboldalak, lusták, stb.

2022. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!