Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IPhone X-nek még mindig...

Az IPhone X-nek még mindig meg vannak azok a problémái amik régen?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szeretnénk vásárolni egy teljes kijelzős IPhonet aminek jó a kamerája. Távoli dolgokat is jól le tud fotózni nem homályos. Tehát az a telefotó kamera biztosan kelleni fog oda. Gyors maga a telefon. És teljes képernyős. 80 ezer forintba kerülne. A lényeg, hogy régen voltak elvileg olyan problémái a telefonnak, hogy lassú volt néhol. Vagyis a sima 8 is sokkal jobban vitte a dolgokat. Random újra töltötte az alkalmazásokat. Illetve kevés bele a 3gb ram. Na meg, hogy felhív magától random embereket. És talán még valami rosszat halottam. Nos nekem Huawei P Smart 2019-es telom van. Több mint 2 évig ez a telefonom is volt. De elkelett adnom. Mert december 23-án és 31-én is felhívta a 112-öt. Ezelőtt sosem csinált ilyet és mindig gyors volt a telo. Ezért ezt a telefont cseréltem egy Samsung Galaxy Note 7-re. Ami picivel még gyorsabb is. Illetve jó benne a kijelzo. De a régi szép fekete színű IPhone 5-öm nagyon jó telefon volt 2018-ban. Így úgy döntöttem vissza váltok IOS-re. Barátnőm IPhone 6S-t használ. De már egyre lassabb az a telefon így ő is váltani szeretne. A pénztárcánk sajna ez engedheti meg. Az IPhone XR is drágább. De az 1 kamera miatt a képek sem olyan jók. Távolra meg portré módban pláne vége a telonak. Illetve szar a kijelzoje. Mert nem full HD. És ráadásul IPS. Az én SG note 7-be sokkal jobb a kijelzo. És a ram szintén kevés bele. Pedig az a citromsárga színű modell nagyon vonz. Mert ez már OLED. Az XS meg 110 ezer forint. Pedig az mindenre tökéletes szerintem. És az az arany szín a gyengénk. Az nagyon szép telefon. A 11-ről meg ne is beszéljünk. 140 ezer forint.


Tehát a kérdésem az lenne, hogy az IPhone X összes nagyobb hibáját kijavították. Vagy ugyan olyan rossz mint volt. És még pár hónapig gyűjtsünk XS-re? Elvileg az X gyors lett amikor ios 12 futott rajta nem pedig 11. Viszont csak 1 probléma oldódott meg ezzel. És nem is egy nagyobb probléma. Egyébként az IPhone X miért lett olyan szar amilyen. Az Apple, hogy adhatott ki valamit ami ennyire szoftver hibás. Bezzeg a Huawei meg tudta oldani a P20-nál? Amikor meghalottam ezt, hogy ilyen az IPhone X akkor csalódtam először. És félig meddig utoljára az Appleban. A másik kisebb nagyobb csalódást a 11 okozta. Az XR annyira nem mert az olcsó volt amikor megjelent akkor is. Mármint IPhonehoz képest.



2022. febr. 20. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el fülészetre, mert rosszul hallassz.
2022. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!