Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a messenger. Ez...

Nem működik a messenger. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
A facebookom függesztve van, csak a messenger részt használom. Tegnap letöröltem a messengert a telefonomról, azóta akárkinek küldök üzenetet, azt írja nekik “ő nem érhető el a messengeren” és nem tudnak üzenetet küldeni. Ez mitől van? Pedig már a facebookom is visszaállítottam. A hívások működnek, de az üzenetek nem. Ez miért van, mit kell csinálni hogy működjön?:/

2022. febr. 20. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg egy olyan beállítás történt,hogy letiltottad a chat-et
2022. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Régen lehetett a messengert face nélkül is használni.

Ha neked még az volt, akkor működött.

De már ha törölted, csak a face-el lehetne használni, ami neked le van tiltva, így magadra csaptad a budiajtót.

2022. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De a facebookom is meg van, csak deaktiválva volt, most visszaallitottam de igy sem mukodik :( mi ilyenkor a teendő?
2022. febr. 20. 22:48
 4/12 anonim válasza:
Az a teendő hogy várni kell. Globálisan van valami hiba, ami miatt nem működik mostanában jól.
2022. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor helyre fog állni? Mert gondolkoztam hogy újat kéne csinálnom.
2022. febr. 21. 13:56
 6/12 anonim válasza:
Ugyan ez történt velem is. Mikor vissza állítottam facebookon onnantól, akikkel gyakran beszélek nem tudnak nekem írni.. remelem mihamarabb helyre áll.. Már 2 napja.. sokan azt hiszik le tiltottam őket
2022. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nálam is 2 napja ment tönkre. Pedig a facebookom is visszaállítottam és még most sem jó.. :( de akkor ezek szerint nem csak az enyémmel van baj, hanem másoké is. Akkor ez nem profilhiba vagy telefoné, hanem messenger. Biztos helyreállítják :)
2022. febr. 21. 16:16
 8/12 anonim válasza:
Aki nem tud írni neki kell törölni a beszélgetést.
2022. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És utána tudni fog írni?
2022. febr. 21. 21:59
 10/12 A kérdező kommentje:
8# köszi, így már tényleg működik!:)
2022. febr. 21. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!