Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Messenger csak Xiaomin nem...

A Messenger csak Xiaomin nem működik?

Figyelt kérdés

Nem jelez, ha üzenetet kapok, csak ha megnyitom az alkalmazást, azután ugrik fel a chatfej, de utána még úgy sem mindig jelez.

Van, hogy olvasottnak jelzi az üzeneteket, amiket még el sem olvastam, sem értesítést nem kaptam róla.

Tegnap felhívott a barátom, hogy miért nem írok vissza, csak "láttamozom" az üzeneteit, holott se értesítés nem jött se el sem olvastam.

Hallottam egy olyat, hogy csak Xiaomin nem működik. Ez igaz? Nekem sajnos ez van. Régen, mikor még nem jelent meg az országban külföldről rendeltem, akkor nagyon meg voltam vele elégedve, gondoltam veszek megint ilyet, hát nagy csalódás.



2021. szept. 1. 12:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Redmi telefonom van (Xiaomi gyártotta) és teljesen normálisan működik ahogy szerintem minden telefonon a Messenger. Lehet a te készüléked hibás.
2021. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit másodiknál írtál, hogy van hogy olvasottnak jelzi, az nekem régen a Samsungomon is előfordult. De igen, jelenleg nekem is Xiaomi telefonom van, és az üzeneteket tényleg nem nagyon jelzi. Van amikor meg van nyitva a chatfej, ott van a képernyőm szélén, és így is csak órákkal később ugrik be az, hogy valaki írt. Van, amikor jól működik a messenger, de általában nem. Meg van amikor megnyitom magát a messenger appot, és akkor is kell neki 15-20 másodperc, hogy frissítsen és megjelenítse az új üzeneteket.
2021. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia! Én is pár napja vettem egy Xiaomi telefont, hasonló problémával küzdöttem vele. Néztem több youtube videót, hogyan lehetne orvosolni ezt a hibát. De sajnos nem jutottam egyről a kettőre. :/

Bevittem a mobilomat a szolgáltatóhoz, ahol vettem. Ott azt mondták, arra van ez a "Buborék mód", amolyan ideiglenes megoldás.

2021. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is azóta rosszabb, mióta ilyen buborékos. Lehet, hogy akkor a Messenger hibája? A barátomnak Huawei van, neki működik.
2021. szept. 1. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem telefon függő, a Messengernél vannak gondok. Mostanában nagyon sokan írtak rá panaszt a play áruháznál.
2021. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Xiaomi Redmi nNote 10 Pro, többnyire nekem sem jelzi, ha messenger üzenetem van, csak ha belépek, - s van olyan is, hogy el sem küldi az üzenetemet. Páromnál is ugyanez a helyzet. De előtte Samsungn-nál is megvolt ugyanez.(Akkor azt hittem a telefon hibája, de a Redmi új, s mégis ez van.)
2021. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. szept. 1. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!