Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap 16:45-re kell vinnem a...

Holnap 16:45-re kell vinnem a telefonomat szervízbe, mert kicserélik a kijelzőjét. (betört🙉) Innentől lesz rajta üvegfólia is, eddig csak karcvédő volt. Alatta van eltörve. Ilyenkor kell valamit telóval csinálni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy előtte le kell-e törölni képernyőtisztító folyadékkal, stb... Meg gondolom ki kell majd kapcsolni. Az üvegfóliát már saját magam megvettem, azt majd ott felteszik rá.

Még soha nem vittem szervízbe, nem nagyon tudom, hogy hogy működik ez. Egyébként a telefon egy Huawei y6s.

Adjatok tippet légyszi, gyorsan kéne! Előre is köszönöm!


2022. febr. 21. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Barmilyen ganesan viszed be, ott megtisytitjak,kicserelik ami elotorott es foliazzak is. Nem kell mast tenned,hogy amig ez zajlik addig iszol egy kavet vagy kakaot.
2022. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát azért ne ganésan vidd be... legyél már ember, ne egy ganés állat!

Mondjuk ha ganés a kijelző az azért gáz... úgy nyomkodod az ujjaddal 1-es és úgy teszed az arcodhoz telefonáláskor? :D


Én lementeném a fontos dolgokat róla, mert ki tudja mi történik...

2022. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindent ments le róla, mert esélyesen le fogják nullázni a telefont (értsd: mindent letörölnek róla, ez közel minden szerviznél így működik)
2022. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!