Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó Appok iPhone-ra?

Jó Appok iPhone-ra?

Figyelt kérdés

Hasznosnak mondható alkalmazásokra lenne szükségem, mint például : fordító (beolvassa a kamera a szöveget és fordít )

Kép szerkesztő , videó vágó.

Ezekre lenne szükségem, tudtok olyan appokat amelyek ezt megfelelően kielégítik?

Ti milyen appokat használtak még ?



2022. febr. 22. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Fordítónak ott a Google translate :)
2022. febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
60%

Ha csak egy videót akarsz vágni, akkor alapból tudja a “Fotók” -on belül szerkesztés alatt. Az iMovie is jó, itt már képeket videót tudsz bepakolni, összerakni, vagy Cyberlink Powerdirector, amit néha napján használok, de inkább pc-s változaton ügyködöm, de van millió fajta video editor.

Fotóhoz Snapseed, Moldiv, Lightroom, Photoshop, amiket ritkán használok.

2022. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Neked kell tudni, mi neked a hasznos.

Nekem pl a bankom mobilappja, mobilfizetés, nav számlázó, linkedin, audible, kindle, books, vk, clubsmart, google maps, thunderspace, plazmacenter, notes, calendar, mail

2022. febr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak az alapok vannak, semmi jatek,semmi plusz.
2022. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Amit én használok

Telekom, OTP, Mobiljegy, Paypal, Okoslottó, Flightradar24, Live ATC, MÁV app, BudapestGO, Természetjátó, Geoládák, Google maps, OsmAndMaps, Cartograph Pro, Strava, Google Earth, Barometer, Formula1, Mactracker, Fortepan, VLC, Snapseed, Suncalc, Photomath, PS Express, VideoToLive, Solarwatch, Knots3D, Halide, Procam, Flickr Focos, (office) Lens, 1Password, ...

2022. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!