Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ios 12 -es rendszerre meddig...

Joell kérdése:

Ios 12 -es rendszerre meddig lehet azt mondani hogy még viszonylag friss? Meddig lesznek támogatva rá a nagy általánosságban használt közösségi appok?

Figyelt kérdés
Pl iphone 4s re a viber már nem tölthető le..jövőre vagy 2 ev mulva lehet a 12 es ios ig tamogatott 5s re se?

2020. szept. 4. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég érthetetlen a kérdés, de az 5s megkapja még a iOS 12. Viszont nem értem miért akarna valaki 2020ban 5set használni vagy 4set. iOS 12 valószínűleg még 3 évig támogatott lesz aztán a negyedik évtől kezdhetsz aggódni, de ha addig nem fog tönkre menni a 4s-ed akkor tedd ki 4 év múlva a kérdést újra.
2020. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 4S-en a 9.x.x az utolsó iOS a vibernek meg minimum 10-es iOS kell ezért nem tölthető le.

Az iOS 10-ben jött egy csomó új funkció amit a viber is használ, ezért nem tud iOS 9-en futni.


Még néhány évig biztosan tudod majd használni ezeket az appokat. Valszeg néhány év múlva már inkább az alkatrész ellátottság lesz a fő probléma.

A 4S már 'vintage' besorolással szerepel, tehát már hardveresem sem támogatott - nem gyártanak hozzá semmit. Max utángyártott alkatrész van, de az sem fogják a kínaiak a végtelenségig gyártani.


"miért akarna valaki 2020ban 5set használni vagy 4set. "


miért ne?

céges telónak amit nem viszel ki az irodából sem, arra kiváló! Nekem a 3GS a mai napig hibátlanul működik.

nem mindenkinek azért kell a telcsike hogy a westend előtt villantson vele :D

2020. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele de céges telefonnak vagy gombosat vagy valami szolgáltató által kedvezett Huawei lite, olcsó Samsung telefonokat szoktak választani. Nagy menniysegebn iPhone 5set venni semmilyen vállalkozásnak nem érné meg főleg ha szolgáltatókon keresztül oldja meg a dolgot.
2020. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"venni"

nem kell venni ha van otthon! :)

nagyon csőlátásos ember vagy te...

2020. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak igaza van... a 4s em muzeumi darab kb azt tudom..de néha használom...az 5s második telefon de szeretem..kompakt..jo kis telo.
2020. szept. 6. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!