Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell kikapcsolni az...

Mit kell kikapcsolni az iPhone-on szervízelés esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy iPhone (2nd generation) telefonom, amit használtam, de egyszer csak leállt az egész rendszer és se kép se hang. Próbáltam újraindítani de csak az apple logó jött fel azon túl nem lép a rendszer így nem tudom bekapcsolni se. Bementem a telekomba, hogy nézzék meg. El láttak utasításokkal hogy itthon is megtudom csinálni iTunes-al beállítani a gyári beállításokra vagy frissíteni. Igen ám, de ismeretlen hiba lépett fel ezt írja a gép. Bevittem hogy szervízbe elküldjék, el is vittem felküldték most telt le a 2 hét hogy megcsinálják. Ma visszajött az iPhone és mellé küldtek egy papírt, amiben az első mondat úgy szól, hogy " iPhone keresés funkció kötelező kikapcsolása szervizelés esetén"

A második mondat:" A készülék az IOS 7 vagy újabb verziónál a bekapcsolt Find my iPhone alkalmazás és jelkód miatt szervízben nem tesztelhető, így az adott hibajelenség nem tapasztalható."


Akkor csak az iPhone keresés funkciót kellett kikapcsolni, amit leírtak az első mondatban vagy a jelkódot is? Valakinek volt már fent az iPhone-ja szervízbe, amit sikeresen meg is oldottak? Miket kell kikapcsolni még rajt, hogy sikeres legyen a szervízelés? (iCloud-ból kijelentkeztettem a készüléket és az iPhone keresés is ki van kapcsolva) Köszönöm előre is válaszaitokat remélem tudtok segíteni mert már el vagyok kenődve... :/



2022. febr. 22. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, az iPhone keresés funkciót ki kell kapcsolni, mert ha tesznek rá egy új rendszert, akkor sem tudnak belépni, csak a te AppleID-d és annak jelszava ismeretében.

A jelkódodat is ki kell kapcsolni, mert gyakorlatilag csak a kezdőképernyőig tudnak jutni, ergo nem tudják tesztelni a készüléket.


1. Te nem tudtak ezeket kikapcsolni, mert ezeket csak az adott készüléken lehet kikapcsolni. Azt meg nem tudod megcsinálni, mert nem kapcsol be... Szóval akkor hogyan kapcsold ki? Ezt kérdezd már meg tőlük! :D


2. Ha rájöttek arra, hogy jelkód van a telefonon akkor mégiscsak tudtak kezdeni a telefonnal valamit. Tehát szerintem te is meg tudnád oldani a prolémát!

Tedd DFU módba és állítsd vissza a telefont

itt a leírás: [link]

2022. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom helyre állítani, mert azt írja hogy " Az iPhone nem állítható vissza. Ismeretlen hiba lépett fel (9)"

Az Iphone keresést kitudtam kapcsolni, a jelkódot fogalmam sincs hogy kell.

2022. febr. 22. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor add meg a jelkódot nekik és majd beállítasz másikat ha visszakapod.

Ezt még nézd meg:

[link]

2022. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!