Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már vki azolcsosag.hu-...

Rendelt már vki azolcsosag.hu-ról mobilt vagy mást, mik tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]

Mennyire éri meg itt vásárolni,mennyire megbízható az oldal és a mobilok amiket forgalmaznak?

A mobilok mennyi ideig bírják,jól működnek?


2010. szept. 11. 21:22
 1/9 bp1985 ***** válasza:
0%
Miért kell ilyen kínai vackokat rendelni? Gyenge anyag, működésképtelen dolgok, stb. Vegyél inkább márkás, garanciával rendelkező, kisebb tudású készüléket. Ezekre is elképzelhető a garancia, de milyen...
2010. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jók a telefonok, de tényleg ne gondold azt hogy évekig jó lesz.
2010. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
58%

Én már vásároltam még a nyáron. Abefizetéstöl számolva 31 nap meg kaptam a telot. Természetesen türelmetlenkedtem, mert nem 2-3hét, mint igérték. Írtam nem válaszoltak telefont nem vették fel. Lényeg viszont hogy meg kaptam. De nem sokáig örültem neki. Megbizhatatlan volt, Magától ki kapcsolt. Nem lehetett használni. Már kuka. Igaza van annak, aki azt írja kínai vacak. Garancia, kinél?

Még egyszer nem vágnák bele.

Üdv

2011. okt. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem tőlük nemrég vásároltam még a nyáron. A szállítás sajnos lassú mert Kínából jönnek a termékek (2-4 hét). A magyarításban levő ékezetes karakter nem volt az igazi, de megtaláltam a honosítójuk telefonszámát a GYIK-ban és teljesen ingyen időn belül feltette rá. Mondta hogy amúgy 1 év garancia van, és ő hozzá vigyem a készüléket mert ő a hivatalos technikusuk is. Sajnos a telefont tényleg nem vették fel mindig, de látom most új számot tettek ki, talán pont ezért?
2011. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ismerősöm rendelt tőlük...hát, inkább nem részletezném, a lényeg hogy 25ezer forintja bánja. Inkább menj boltba és ott vegyél telefont!
2012. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hello,

Sajnos nemrégiben rendeltem.

Mindenesetre, aki rászánja magát, hogy vásárol, tőlük az számítson rá akár sokba kerülhet. Én esetemben bejött vám áfa, küldjek befizetés igazolást. Nem érdekli a vámot azolcsoság én érdeklem, elküldött befizetést nem fogadták el, értékelték azután szabtak nekem fizetni valót. Persze ezek intézése időbe telik. Az árut tárolják ezután tárolási költséget számoltak fel. Végül még annyit fizettem, mint már előtte. Nagyon meggondolásra ajánlom az itteni vásárlást. Azolcsoság. hu, nem segít, semmiben sem azt mondják nem tőlük vásároltam, hanem hongongból

2014. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Érdekeesség válasza:

CSALÓ BECSAPÓ BANDA!!!

NE RENDELJ TŐLÜK SOHA!


Nem adnak számlát, csak igérgetnek <-ADÓCSALÓK

Más telefont küldtek, nem azt amit rendeltem. <- CSALÓK

Garancia? Bele sem merek gondolni!


Azóta még az email-email-eimre sem válaszolnak.

Kényes kérdés az adócsalás...

2015. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Érdekeesség válasza:

VIGYÁZZ csalók!

Más terméket kaptam, mint rendeltem.

Email-ra nem válaszolnak.


Vigyázz velük!

De inkább tedd felejtőre!

2015. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem.


Az relatív hogy kinek mi éri meg. A mobilokat nem ők forgalmazzák, hanem csak közvetítők (ők is rendelik vhonnan). Így inkább azon múlik, melyik márkát/típust választod ki. A Doogee mobilok például bírják, jól működnek.


Vagy megrendeled magadnak Aliexpressről, kitanulod pénz és idő árán hogy melyik ottani eladótól érdemes, vagy pár ezer forinttal drágábban megveszed azolcsosag.hu-ról. Nekem nem volt kedvem és időm se böngészni, de kocka uncsitesóm meg éjjel-nappal a neten lóg, ő mindent magának rendelget. Ízlés kérdése

2017. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!