Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért zúg a telefon mikrofonja?

Miért zúg a telefon mikrofonja?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy egy iphone 11 esetében, amikor elindítok bizonyos videókat, vagy akár bejövő hívás érkezik, akkor a telefon mikrofonja elkezd zúgni és nem lesz tiszta a hang ezáltal. A probléma onnan indult el, hogy egy jack átalakító segítségével szerettem volna csatlakoztatni a fülhallgatót, de az olyan hatást keltet, mintha furtak volna. Sajnos az átalakító nem eredeti, és én úgy gondolom, hogy a mikrofon frekvenciáját összezavarta, vagy nem is tudom....

Vannak bizonyos zenék amelyek tisztán mennek, vagy csak nem hallható a zúgás, de amikor beszélgetős videóról lenne szó, akkor olyankor egy zúgó mellékhang észleltő. Érthető a beszéd, de nem tiszta....

Valami javaslatot tudnátok mondani?

A válaszokat köszönöm, és a troll válaszokat kérlek mellőzétek.



2022. febr. 23. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Zaj kioltás funkció vagy teljes frissítés.Nekem egyik se vált be.

Nálam az a probléma én mindenkit tisztán hallok de mondják hogy mikor velem beszélnek akkor nagyon rossz a vonal de nem mindig.

2022. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is tisztán hallok mindenkit, és szerintem engem is tisztán hallanak, mivel nem említette még senki sem, hogy valami baj lenne.

Viszont amikor bejövő hívás érkezik vagy egy bizonyos videót elindítok, akkor egy zúgást,sípolást lehet észlelni

2022. febr. 23. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Az érdekes.Pedig hangszóró hiba lehet de nem vagyok mondjuk hozzáértő.

Gyári visszaállítást is kipróbáltam de nem jó.Tiéden még él a garancia?

Enyémen él de külföldön vettem és így nehezebb a garanciával élnem.

2022. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi baj vele, amíg az átalakítot nem használtam. Onnantól kezdve összezavaródott.

Én nem próbáltam ki semmit, mivel nem tudom, hogy mi lehetne a megoldás...

Él a garancia, most 3 hetes a telefon, ezért is frusztrál a dolog...

2022. febr. 23. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Vidd be és èlj a garanciával.Átnèzik mi lehet a gond.

Valószínű az átalakító okozta ezt de ott ezt ne mond mert ha jól tudom csak önhibán kívül él a garancia és ezt vehetik önhibának.

2022. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A garanciával kapcsolatban, az adott üzletbe kell ilyenkor bevinni, ahol vásárolva lett a készülék, vagy pedig igényelni kell az apple jótálási garanciáját? (a beállítási menüpontban)

Vagy ez is, hogy működik?

2022. febr. 23. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy működik de ha az üzletbe beviszed ott megmondják mert így is úgy is be kell vinned mert onnan fogják a szervízbe küldeni
2022. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!