Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-osok! Szoktátok...

Vodafone-osok! Szoktátok hívni az ügyfélszolgálatot? Mennyi idő, míg felveszi ügyintéző?

Figyelt kérdés

2022. febr. 23. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb halok meg, minthogy felvegyék
2022. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Tegnap felhívtam őket, és a gépi hang a zene mellett jelezte, hogy hamarosan kapcsolnak ügyintézőt maradjak a vonalban, nos ez a hamarosan 30 perc volt.
2022. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor majd 1 órát vártam, végül letettem. Anno még voltak Red asszisztensek. Nem tudom azok hova tűntek. Idegesítő, hogy hosszú perceket, sőt félórát kell várni vagy többet, hogy kapcsoljanak valakit.
2022. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
1 óra kb
2022. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Máskor 2 óra volt...
2022. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Több óra, ha egyáltalán felveszik
2022. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2x hívtam eddig őket mostanában, legutóbb pár napja, 1 óra volt.
2022. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Egyszerűbb ha írsz nemik Messengert, vagy facebook bejegyzést az egyik bejegyzésükre.
2022. febr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy nagyon nagyon hosszú ideig nem jutok ügyintézőig. Egyszer másfél óráig várakoztam, de tovább már nem bírtam és letettem. :/


Csak kíváncsi voltam, hogy másoknak is hasonlók-e a tapasztalataik. Akkor ezek szerint igen. Egy valaki írta, hogy neki 30 perc volt - szerintem szerencséd volt!


#8. Köszönöm a tippet. Ezt éppen tegnap este javasolta valaki, itt a gyk-n. Írtam is nekik, ez a válasz: "Amennyiben továbbra is ezek a tapasztalatok, kérünk, hivatalos csatornáink egyikén vedd fel velünk a kapcsolatot Elerhetosegek (stb), hogy minél hamarabb a segítségedre lehessünk."


Tehát ugyanott tartok... Nem tudott válaszolni az illető.

2022. febr. 24. 08:37
 10/12 blacib ***** válasza:
61%

Hát nekem elég változó szokott lenni van hogy 5-10perc van hogy fél óra..

Az hogy mennyi ideig tart mig felveszik nagyban fűgg a hálózati problémáktol,hibáktol. Ha valami gond van a szolgáltatással akkor mindenki hivja az ügyfélszolgálatot,persze hogy olyankor nehéz elérni.

Vagy tegyük fel mikor mindenkinek ebédszünet van 12-14 óra körül,persze hogy sokan akkor intézik az ügyeiket. Szóval ezt is illik figyelembe venni mielőtt szidjuk a szolgáltatót.

2022. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!