Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gmail segítségével hogyan...

Gmail segítségével hogyan keressem meg a másik telefonom?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi telefonom, meg a jelenlegi. A régebbit elvesztettem (nem akarok belemenni hogyan), és minél előbb meg kéne találnom. A fő gmail fiókomból kijelentkeztem rajta a jelenlegi telefonomon keresztül, biztonsági okokból, viszont egy második fiókom még hozzá van kötve, és nem jelentkezek ki vele, amíg nem tudom, hogy nem segít semmit, hogy nincs értelme. Azalapján, hogy a gmail fiókom hozzá van kötve, hogy tudom lenyomozni azt a telefont? Próbáltam google telefon kereső alkalmazást, de az csak a jelenlegi telefonomat mutatja. Esetleg el kell mennem a szolgáltatóhoz hogy ott kérjek segítséget?

2022. febr. 23. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Androidos telefon megtalálásához szükséges a készüléken bejelentkezett gugli fiókod, engedélyezett gps vétel és élő mobilinternet. Itt belépve kereshető:

[link]

Ha a felsoroltak közül valami hiányzik, akkor nincs eszköz megtalálás.


Ki is próbáltam az előbb, azonos fiókon lévő két telefonomat megtalálta.


A szolgáltató semmilyen segítséget nem fog adni.

2022. febr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Próbáltam google telefon kereső alkalmazást, de az csak a jelenlegi telefonomat mutatja."

Lépj be azzal a fiókkal, amelyikbe be vagy lépve rajta.


De ennek nincs köze a Gmail-hez.


Esetleg a Google Térkép idővonalán?

2022. febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elhagytad és valaki megtalálta, már rég szét lett szedve és alkatrésznek felhasználva, szóval mindegy.
2022. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!